Draudimas – būdas apsaugoti namų turtą

Kad ir kaip būtų nemalonu, tačiau kartais gyvenime atsitinka taip, kad susiduriame su įvairiomis nelaimėmis: kilo gaisras, trūko vamzdis , apiplėšė ar dar kas nors blogo nutiko. Ir tai patyrus būna išties skaudu, ypatingai kai tai atsitinka jūsų jaukiems, išpuoselėtiems namams, į kuriuos investavote nemažai savo laiko bei krūvas pinigų. Susidūrus su tokiu atveju, kyla panika, nes daugelis tiesiog nežino ką daryti, kaip viską sutaisyti ar susigrąžinti. Tačiau nederėtų pamiršti, kad šiais laikais yra įvairiausių sprendimų, vienas iš jų tai draudimas – būdas apsaugoti namų turtą.

Šiais laikas galima apdrausti visą turtą arba atskirai tam tikrus objektus. Atsižvelgiant į jūsų poreikius draudikai gali drausti jums priklausančius pastatus ( sienas, lubas, grindis, duris). Taip pat pagal poreikį galima pasirinkti ir kitus, negyvenamosios paskirties pastatus, tokius kaip : pagalbinius ir negyvenamuosius pastatus( į tai įeina rūsys, malkinė, sandėliukas, daržinė, vasarinė virtuvėlė, garažas ar parkavimo vieta). Taip pat yra sąlyga, kad visi šie pastatai nuo gyvenamoji pastato negali būti toliau kaip 100 metrų, arba bent jau aptverti kiemo tvora, nes tai parodo jog tas pastatas priklauso bendram sklypui. Be abejonės dar galima drausti ir stacionariuosius kiemo statinius ( tvora, vartai, pavėsine, lauko baseinas, apšvietimas, stiklai). Visi šie objektai, taip pat turi įeiti į sklypo teritorija kaip ir gyvenamasis pastatas.

Apsidraudę objektus pirmuoju būdu dar galite drausti ir namų turtą į kurį įeina visi namų apyvokos daiktai (buitinė technika, kilimai, baldai, mobilieji telefonai, televizorius, šviestuvai ir panašiai).

Taigi, kad gautumėte kompensacija už kažkokiu būdu sugadinta turtą, tas incidentas turi atitikti tam tikrus kriterijus. Žala atlyginama tuo atveju jei tai buvo gaisras, žaibo iškrova, vandens tinklų gedimas, užliejus vandeniui. Taip pat nuo gamtos jėgų, tokių kaip audra, liūtys, krušos ir t.t. Taip pat už vagystės atveju, turto apgadinimą, automobilių avarijos atveju.

Apžvelgus visas galima grėsmes ir draudiminius atvejus, galime drąsiai daryti išvada, kad draudimas – būdas apsaugoti namų turtą yra išties puikus. Viso labo reikia tik nepatingėti ir pagailėti kiekviena mėnesį mokėti įmokas ir atsitikus nelaimei jus tai išgelbės. Ištiktųjų nei vienas mūsų nežino, kas jo gali laukti kitą diena, todėl patarimas –  būkite pasiruošę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.