Kodėl paskola jūsų būstui yra tiesiog išsigelbėjimas

Galima kartais pagalvoti, kad gyvendami išnuomotame bute Vilniaus centre, turime viską, ko reikia. Tačiau iš tiesų jau geriau kreditai ir įsiskolinimas, negu nuoma. Mokėdami už nuomą jūs patiriate nuostolį, o pasiskolindami ir pirkdami savą būstą – tik išlošiate.

Ilgai nuomojantis būstą, atsiranda tokios rizikos:

  • Kas mėnesį didelė pinigų suma nueina tiesiog į orą – už nuomą. Kai už daug mažesnę nei nuomos sumą galėtų būti padengiami kreditai ir paskolos.
  • Per metus už nuomą veltui išleidžiate kelis tūkstančius eurų.
  • Išleidinėdami pinigus nuomai, nesusitaupote ir būsto paskolos (jei tokią planuojate imti) pradiniam įnašui.
  • Priprantate prie gyvenimo galbūt geromis sąlygomis (pvz., Vilniaus centre) ir vėliau pasidaro labai sunku perprogramuoti save, kad gyvensite iš tiesų kitur, kur mažesnės kainos (pvz., Naujoje Vilnioje).
  • Neprisiimate atsakomybės, nukeliate ją vėlesniam laikui, tai galbūt trukdo ir tokiems sprendimams kaip vaikų turėjimas, karjera ar pan.
  • Būsto kainos ir toliau brangsta, todėl 10 metų sėkmingai mokėdami už nuomą galiausiai sulaukiate laiko, kuomet būstas pabrangsta 20 kartų ir nebegalite nieko įpirkti.

Nuomojatės, nes negalite gauti būsto paskolos

Manote, kad jūsų kelių mėnesių oficialių pajamų užteks, kad būtų suteikta kokybiška būsto paskola? Galbūt kreditai be palukanu ir būtų suteikiami, tačiau bankai sudaro labai sudėtingas sąlygas… Gali reikėti ir daugelio metų pajamų išrašo, ir įvairių pažymų, ir dokumentų apie vaikus, ir laiduotojo, ir užstatomo turto, ir kitų dalykų… O svarbiausia – pradinio įnašo, kurio jūs iš pradžių neturėsite. Taigi, būsto paskola galbūt ir nebus geriausias variantas, norint pagaliau išsikelti iš nuomojamo buto.

Nuomojatės, nes neapsisprendžiate. Apsispręskite.

Nors kreditai nuo 18 metų jau jums prieinami, tačiau jums jau 32, ir jūs vis dar nuomojatės butą Vilniaus centre, nes neapsisprendžiate, į kurį rajoną galėtumėte išsikelti… Galbūt tai ir yra tas metas, kada vertėtų apsispręsti. Ar paskaičiavote, kiek jums tai kainavo išlaidų? Gal jūs visą gyvenimą neapsispręsite ir tik dėl tos aplinkybės, kad nežinote, ko norite, mokėsite pinigus į orą. Tad verčiau kreditai bedarbiams ar dirbantiesiems būna suteikiami ir greičiau jums pavyktų kažkur persikelti gyventi.

Scenarijai, ką daryti gavus greitąjį kreditą

Ir jeigu visgi ryšitės keisti savo gyvenimą, tuomet kreditai be registracijos mokescio jums padės tą padaryti. Pasiskolinus nedidelę pinigų sumą, galėsite gauti pageidaujamą NT investiciją. Taip vadiname, nes dar neaišku, kas tai bus: bendrabutis, butas, namas, namo dalis, kolektyvinis sodas ar kita. Aišku, turite žinoti, kad kreditai isiskolinusiems nebūtinai bus teikiami, kaip ir kreditai su bloga kredito istorija. Tokie žmonės tiesiog nebeturi galimybės lengvai gauti paskolą. O štai kreditai is zmoniu, turint normalią kredito istoriją ir darbą, gali labai padėti. Jūs galite įsigyti prastos būklės namelį, jį kokybiškai susitvarkyti ir gyventi, kaip norite. Taip, kaip kreditas automobiliui suteikiamas neribojant jūsų laisvės, taip ir kreditas būstui nėra niekaip apibrėžtas. Galite skolintis kokiam tik norite būstui. Ar tai būtų naujas namas, ar prastai atrodantis butas, kurį dar savo rankomis reikėtų pasiremontuoti. O tuomet galėsite pagaliau nutraukti nuomą, kurią taip ilgai mokėjote, ir pradėti visai kitokį gyvenimą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *