Lauko baldai: kaip sukurti jaukią kiemo erdvę?

Norint sukurti gražią, malonią ir funkcionalią kiemo, terasos ar balkono aplinką poilsiui, pramogoms ir bendravimui, lauko baldai, pavyzdžiui, stalai, sofos, lauko kėdės, turi būti pasirinkti itin atsakingai.

Dalinamės praktiškais patarimais bei gudrybėmis, kurie padės Jūsų lauko erdvę paversti stilingu ir komfortišku prieglobsčiu.

  • Rinkdamiesi lauko baldus atsižvelkite į savo erdvės išplanavimą ir dydį, taip pat į konkrečius poreikius ir pageidavimus. Pradėkite nuo pagrindinio taško, pavyzdžiui, valgomojo komplekto, poilsio zonos ar lauko židinio, pasirinkimo, o paskui jį apjuoskite papildomais elementais. Lauko baldai turi harmoningai derėti prie kiemo ir namo išvaizdos.
  • Vakarienei lauke rinkitės tvirtą ir oro sąlygoms atsparų valgomojo komplektą. Pasirinkite patogaus dydžio stalą, kad prie jo patogiai tilptų jūsų šeima ir svečiai, ir apsvarstykite galimybę saulėtomis dienomis pridėti skėtį ar baldakimą, kad būtų pavėsis. Lauko kėdės, ant kurių sėdėsite, turi būti stabilios ir kokybiškos, todėl investuokite į jas, nesirinkite pigiausio varianto.
  • Nepamirškite daiktų sandėliavimo sprendimų, kad lauko erdvė būtų tvarkinga ir galėtumėte sudėti daiktus į jiems skirtas vietas. Pagalvokite apie sandėliavimo suolus ar lauko spintas, skirtas pagalvėlėms, sodininkystės įrankiams ir kitiems būtiniausiems lauko reikmenims laikyti.
  • Sukurkite patrauklias poilsio zonas, naudodami patogias sėdimas vietas, pavyzdžiui, lauko sofas, sekcijas ar gultus. Lauko kėdės taip pat neturėtų būti pamirštos. Ieškokite pagalvių ir pagalvėlių, pagamintų iš lauko audinių, atsparių blukimui ir lengvai valomų. Sėdimas vietas išdėstykite aplink staliuką ar laužą, kad paskatintumėte pokalbius ir atsipalaidavimą.
  • Rinkdamiesi lauko baldus pirmenybę teikite patvarumui ir atsparumui oro sąlygoms. Lauko baldai turėtų būti gaminami iš tokių medžiagų, kaip tikmedis, aliuminis, nerūdijantis plienas, kurios gali atlaikyti gamtos stichijas ir reikalauja minimalios priežiūros. Reguliariai valykite ir saugokite lauko baldus, kad prailgintumėte jų tarnavimo laiką ir išlaikytumėte geriausią išvaizdą.
  • Kad būtų dar patogiau ir stilingiau, lauko erdvę papuoškite kilimėliais, žibintais, virveliniais žibintais ir lauko pagalvėlėmis. Į lauko oazę įneškite gyvybės ir spalvų, naudodami vazoninius augalus, pakabinamus krepšius ir vertikalius sodus.

Atidžiai pasirinkę lauko baldus ir pritaikę išmanius dizaino patarimus bei gudrybes, galite sukurti stilingą, patogią ir patrauklią lauko erdvę, kurioje bus gera leisti laiką ištisus metus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *