Naujakurių taikinyje – naujos statybos butai. Kokie yra jų pranašumai?

Renkantis naują butą nėra teisingo ar klaidingo sprendimo – tiek senos, tiek naujos statybos būstai gali būti tinkamas pasirinkimas priklausomai nuo pirkėjo lūkesčių, biudžeto, planų ir norų. Vis dėlto, statybų srityje dirbantys ekspertai teigia, jog naujos statybos butai turi galybę pranašumų ir prieš priimant sprendimą naujakurius ragina atidžiai juos išsinagrinėti.

Naujumo faktorius

Atliktų tyrimų duomenimis, davus galimybę nemokamai pasirinkti butą esantį naujos arba senos statybos name, absoliuti dauguma tyrimo dalyvių pasirinko naujos statybos name esantį butą. Kodėl? Paaiškinti šį reiškinį remiantis tyrimais yra gana keblu. Vienintelis galimas atsakymas yra tai, kad žmones traukia naujumas ir faktas, kad būste, kuriame jie planuoja įsikurti, prieš juos anksčiau niekas negyveno.

Mažesni buto išlaikymo kaštai

Naujai projektuojami naujos statybos butai yra įrengiami tik pagal aukščiausios klasės šiuolaikinius standartus. Tai reiškia ne tik kokybiškas ir patikimas apdailos medžiagas, bet ir būste esančias modernias šildymo ir elektros sistemas, leidžiančias gyventojams taupyti energiją ir gauti kur kas mažesnius būsto aptarnavimo mokesčius nei gyvenant senos statybos name. Be to, naujai įrengtame bute ilgą laiką nereikės daryti remonto, o tai sutaupys galybę pinigų per ateinančius dešimt ar net penkiolika metų.

Galimybė turėti uždarą vidinį kiemą ir nuosavą automobilio stovėjimo vietą

Daugelis nekilnojamo turto vystytojų pastebi, kad uždaras vidinis kiemas ir privati automobilių stovėjimo aikštelė taip pat tampa vis didesniu naujakurių prioritetu. Dar kitiems naujakuriams svarbu turėti ir erdvų balkoną ar, gyvenant pirmame namo aukšte, privačią terasą besiribojančią su vidiniu namo kiemu. Abu šie poreikiai, stipriai prisidedantys prie gyvenimo komforto, yra praktiškai neįmanomi pasirinkus būstą senos statybos pastatuose.

Modernus buto išplanavimas

Daugelis senos statybos namuose esančių butų turi senovinį išplanavimą, kuris nėra pritaikytas prie šiuolaikinių gyventojų poreikių. Šiais laikais daugelis naujakurių pageidauja turėti, pavyzdžiui, virtuvę sujungtą su svetaine, kadangi tai leidžia gyventi erdviau. Tai įmanoma tik tuo atveju jei įsigyjami naujos statybos butai. Didelės erdvės prisideda ir prie gyventojų savijautos bei psichinės būklės, todėl gyvenant tokiame būste ne tik džiaugsitės moderniu interjeru, bet ir puikia savijauta.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *