Pabodusio interjero atnaujinimas pasitelkiant originalius sprendimus

Jei jūs ką tik persikėlėte į savo naująjį būstą arba tiesiog pabodus dabartiniam namų interjerui bandote atrasti originalesnius ir jūsų būsto vidaus interjerą pagyvinančius sprendimus, GeliuPasaulis.lt turi jums keletą „greitų“, lengvų ir efektyvių interjero patarimų, kurie ne tik sutaupys jums daug laiko, tačiau taip pat leis išvengti didelio galvos skausmo ir sumažins jūsų patiriamas išlaidas.

Mažas erdves dažykite lengvomis ir šviesiomis spalvomis

Bene kiekvienuose namuose yra erdvių, kurios yra pakankamai nedidelio ploto. Tokiose erdvėse įprastai jaučiamės labiau suvaržyti ir nejuntame didelio komforto, tačiau tokią problemą galima nesunkiai išspręsti pritaikius teisingus interjero sprendimus. Atidengti langai, šviesiomis spalvomis nudažytos sienos ir strategiškai pasitelkti veidrodžiai, atspindintys natūralią šviesą, sklindančią pro duris ir langus, yra tai, kas mažesnėms jūsų būsto erdvėms vizualiai suteiks daugiau erdvės.

Tuo tarpu, jei jūsų nedidelio ploto kambarys bus nudažytas tamsesnėmis spalvomis, jis vizualiai atrodys dar mažesnis. Ir net jei į tokį kambarį pateks pakankamai natūralios šviesos bei jame bus pakankamai tinkamai išdėliotų veidrodžių, tamsesni atspalviai sumažins jaukumą ir jaučiamą erdvę.

Pasitelkti veidrodžius, jei norite daugiau šviesos

Kaip jau supratote, veidrodžiai mažesnes erdves gali paversti didesnėmis. Tačiau veidrodžiai taip pat gali būti naudojami ir dideliuose kambariuose, kuriuose yra mažiau natūralios šviesos. Pastaruoju atveju veidrodį pakabinus ant tiesiai priešais langą esančios sienos, savo kambariui akimirksniu suteiksite daugiau šviesumo. Dekorui skirti veidrodžiai taip pat gali labai efektyviai užpildyti tuščias jūsų kambarių sienas, suteikiant joms daugiau žavesio ir originalumo. Ir nepaisant to, ar jūs pasirinksite didelius, ar mažus veidrodžius – jie jūsų kambariams suteiks daugiau erdvės, todėl savo namuose imsite jaustis gerokai jaukiau.

Pakeiskite dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalus

Jums reikia interjero dizaino idėjų jūsų svetainei? Joje praleidžiate pakankamai daug laiko, todėl norite sukurti jaukesnę atmosferą? Dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai labai dažnai yra pernelyg nuvertinami, nors iš tikrųjų jie yra labai puikus būdas atnaujinti savo svetainę, kartu suteikiant jai besikeičiančių interjero tendencijų atspalvį. Lengvai keičiami dekoratyvinių pagalvėlių užvalkalai užtikrina, kad jūs visuomet galėsite savo svetainę pritaikyti besikeičiantiems poreikiams, nesijaudinant, kad jie bus ištepti ar apsivels naminių gyvūnų plaukais.

Pinti krepšiai – papildoma vieta ir puikios interjero detalės

Pinti arba iš bet kurių kitų medžiagų pagaminti krepšiai yra labai ekonomiškas ir elegantiškas būdas savo namų erdvėms suteikti daugiau vietos daiktų laikymui. Juos galima naudoti tiek knygų laikymui, tiek ir žurnalams, žaislams, rankšluosčiams ar paklodėms. Daiktų, kuriuos galite laikyti tokiuose krepšiuose, pasirinkimas yra milžiniškas. Taip pat nedidelis krepšys, pripildytas vaisių ir daržovių, gali tapti nuostabia jūsų virtuvės interjero detale. Tai suteikia daugiau vietos ir labai maloniai traukia akį.

Pasitelkite nebrangias interjero dekoracijas

Kiekvienuose namuose galima atrasti nemažai įvairių dekoracijų, kurios yra užmirštos ir nepelnytai nuvertintos. Kuomet jūsų interjerui reikia naujų „aksesuarų“, turėtumėte atidžiai peržiūrėti, ką turite savo namuose – galbūt nemenką dalį interjero detalių jūs jau turite ir jums jų nereikės pirkti. Žinoma, įvairūs suvenyrai ir dekoracijos, kurias galima atrasti specializuotose el. parduotuvėse, šiandien pasižymi pakankamai nedidelėmis kainomis, todėl optimaliomis investicijomis galima nesunkiai pagyvinti ir savo būsto vidaus interjerą. O tam, kad tai padaryti būtų dar patogiau, galite pasitelkti keletą praktiškų patarimų:

  • Pasitelkite dekoratyvines žvakes, išdėliodami jas didėjančia arba mažėjančia tvarka.
  • Savo mėgstamiausias ir originaliausias lėkštes galite pakabinti ant sienos.
  • Savo vaikų kambariuose pakabinkite ant sienų jų nupieštus ir įrėmintus piešinius.
  • Knygas lentynose galite išdėlioti ir vertikaliai, suteikdami daugiau žavesio savo kambariui.

Visi šie interjero sprendimai gali labai efektyviai prisidėti prie originalesnio ir jaukesnio jūsų būsto interjero formavimo ir šiltesnės vidinės namų atmosferos sukūrimo.