Patalpų valymas ir dezinfekcija

Šiandien renkantis valymo įmonę svarbu, jog ne tik kruopščiai būtų atliekamas patalų valymas, bet ir reikalui esant – dezinfekcija. Todėl ieškodami partnerio, kuriam norėsite patikėti visus švarinimosi darbus, atkreipkite dėmesį ar galėtų būti suteikta dezinfekavimo paslauga.

Kuo skiriasi paprastas patalpų valymas nuo dezinfekcijos?

Įprastai patalpų valymas atliekamas su specialiomis, sertifikuotomis priemonėmis, kurios nėra kenksmingos žmonėms. Šios priemonės puikiai tinka kasdieniniam paviršių, grindų valymui. Darbuotojai taip pat parenka valymo priemones ir įrangą, atsižvelgdami į paviršių struktūrą tam, kad šie nebūtų subraižyti ar kitaip pažeisti.

Patalpų dezinfekcija reikalinga tada, kai nustatoma, jog patalpoje buvo COVID-19 užsikrėtęs asmuo. Tai gali būti, pavyzdžiui, darbuotojas, kuriam atlikus testą, nustatytas susirgimas koronavirusu. Užsikrėtęs darbuotojas visą dieną skleidžia virusą, kuris ne tik tvyro ore, bet ir nusėda ant paviršių. Tokiu atveju patalpų valymas turi būti atliekamas dezinfekuojant paviršius virusą naikinančiomis priemonėmis. Atvykę valymo įmonės darbuotojai turėtų žinoti visas saugaus darbo taisykles, dėvėti apsaugančias priemones, kaukes, pirštines, prijuostes, jei reikia – specialius kombinezonus.

Kartais vien paviršių dezinfekavimo neužtenka, nes viruso dalelės pasilieka ore. Valymo įmonė „EVP Projektai“ tokiu atveju siūlo atlikti patalpų valymą, užpildant erdvę dezinfekciniu rūku. Šis rūkas per kelias minutes pasiekia net mažiausias ertmes, plyšius, jis išnaikina mikrobus ant horizontalių ir vertikalių paviršių ir jau po kelių valandų galima naudotis švariomis, be virusų patalpomis.

„EVP Projektai“ atlieka patalpų valymą ir dezinfekciją

Ši valymo įmonė, veikianti Vilniuje, jau susilaukė ne vieno gero atsiliepimo dėl greitai ir efektyviai atliktos patalpų dezinfekcijos. „EVP Projektai“ surinkta motyvuota komanda, turinti ilgametę patirtį ir žinias atliekant įvairius patalpų valymo ir dezinfekavimo darbus. Daugiausiai gerų atsiliepimų darbuotojai sulaukia dėl punktualumo, kruopštumo, aukštos darbų kokybės. Vieno iš įmonės klientų nuomonė: „Labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko valymo darbus. Esu patenkintas gautais rezultatais ir rekomenduoju kitiems“.

„EVP Projektai“ teikiamos paslaugos:

  • patalpų valymas mechaniniu ar rankiniu būdu;
  • langų valymas su specialia technika;
  • kilimų ir baldų valymas;
  • patalpų dezinfekavimas;
  • grindų šveitimas ir impregnavimas;
  • PVC dangos vaškavimas;
  • pramoninių patalpų valymas;
  • fasadų, trinkelių valymas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *