Rocket Fibro cemento mišiniai su superplastikliu: kaip tai veikia betoną?

Superplastiklis – vienas iš gerų būdų sustiprinti betoną. Būtent tokius cemento mišinius ir siūlo Rocket Fibro. Kaip tai veikia betoną ir kokią naudą atneša toks betonas mums? Visus atsakymus sužinosite skaitydami toliau.

Rocket Fibro: superplastiklis ir jo poveikis betonui

Superplastiklis – tai medžiaga suteikianti cemento dalelėms didesnį elektrinį krūvį. Dalelės pasiskirsto visame betono mišinyje. Dėl šių dalelių sukurto poveikio skystoje būsenoje Rocket Fibro cemento dalelės geriau pasiskirsto, nesulimpa, išlaisvinamas vanduo, kuris yra reikalingas reakcijai, hidratacija vyksta intensyviau. Tokiam betonui reikia mažiau vandens, didėja atsparumas išoriniams faktoriams, gerėja klojumas. 

Rocket Fibro cemento mišinys su superplastikliu yra plastiškas, nesunku išgauti tinkamą konsistenciją nepilant papildomai vanends. Apdirbti jį taip nesunku – užlyginti paviršių bus vienas juokas ir nereikės pergyventi dėl susidariusių tuštumų. Sukietėjęs betonas iš tokio cemento mišinio yra daug stipresnis. Jis greitai sukietėja, išlaiko stiprumą dėl to nereikia ilgai laukti stabdant kitų darbų. Be viso to, Rocket Fibro cementas yra didesnio slankumo, kas leidžia darbus atlikti daug lengviau. Šios priežastys tik patvrtina, kad Rocket Fibro cementas su superplastikliu yra vienas geriausių pasirinkimų renkantis cementą savo reikmėms. Net jei darbus atliekate patys, su Rocket Fibro rezultatai bus lyg profesionalų. 

Ekologija ir Rocket Fibro

Mažinti neigiamą poveikį aplinkai siekia kiekvienas verslas atsakingai žiūrintis į tvarumą ir ekologiją. Dėl Rocket Fibro ieškomi nauji sprendimai veda cemento mišinių gamybą ir naudojimą ekologiškumo linkme. Rocket Fibro cementas leidžia sunaudoti mažiau jo betono gamybai. Tai yra naudinga, nes taip mažinamas vartotojiškumas ir neigiami efektai gamtai. Taip pat tai mažina ir pačio cemento kiekio reikiamumą. Tai padeda ne tik taupyti jūsų pinigus, bet ir teigiamai atsiliepia gamtai.  Rocket Fibro cemento mišinių naudojimas padeda mažinti ir CO2 dujų patekimą į orą. Su Rocket Fibro mišiniais yra išleidžiama net 3,3kg mažiau šių dujų nei naudojant kitus cemento mišinius. 

Kur galima įsigyti Rocket Fibro cemento?

Atrasti, kur įsigyti Rocket Fibro cemento mišinių, tikrai nėra sunku. Jie randami visoje Lietuvoje, įvairiose statybinių medžiagų parduotuvėse. Ir ne tik fizinėse – dauguma parduotuvių Rocket Fibro mišinius siūlo įsigyti ir internetu, taip dar supaprastinant ir sutaupant jūsų apsipirkimo laiką. Daugiau apie skirtingus betono mišinius, jų savybes bei kur įsigyti galite atrasti Rocket Fibro internetinėje svetainėje.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *