Segmentinės tvoros privalumai

tvora

Segmentinės tvoros privalumas toks, kad tai pats paprasčiausias ir pigiausias būdas  teritorijai aptverti neprarandant tvoros apsauginės funkcijos ir estetiškumo. Šio tipo tvoromis aptveriamos didelės teritorijos, pramoniniai objektai, už namo esančios gyvenamosios erdvės, vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštynai, parkai ir kiti dideli plotai, reikalaujantys nebrangios, bet apsaugančios ir patikimos užtvaros. Renkantis šio tipo tvoras geriausiai naudoti metalinius vielos skydus, pagamintus iš 5mm skersmens vielos ir turinčios PVC padengimą. Tvoros segmentus yra itin paprasta montuoti, nes jų nereikia įtempti. Vienodi segmentai lengvai pritvirtinami prie į žemę įbetonuotų stulpelių, todėl tvorą aptversite geriau ir nesudėtingai. Tai gana nebrangi, tačiau tvirta ir patikima tvora. Iš kokybiškos medžiagos pagamintos segmentinės tvoros gali tarnauti ilgus metus, nes  reikiamomis dangomis padengti segmentai yra atsparūs korozijai.

Metalinės tvoros

Metalinės tvoros gaminamos įvairaus dizaino, atitinka subtilius užsakovų norus ir reikalavimus, puikiai dera  prie gyvenamosios namų aplinkos.

Stulpai ir tvoros pamatas

Šio tipo tvorų montavimui dažniausiai naudojami metaliniai, kiek rečiau betoniniai stulpai. Stulpams reikalingas tvirtas, atitinkamų matmenų, priklausomai nuo tvoros dydžio, betoninis pamatas. Išlaikyti stilistinį tvoros vientisumą ir teritoriją apsaugoti nuo išorinės aplinkos patenkančių nešvarumų išliejama betoninė sienelė po būsima tvora.

Naudojamos medžiagos

Individualių gyvenamųjų namų metalinės tvoros gaminamos horizontalioms detalėms daugiausiai naudojant stačiakampį 40-30mm vamzdį. Vertikalioms, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, naudojami įvairaus diametro apvalūs ir stačiakampiai strypai. Galimos pačios įvairiausios tvoros stilistinės variacijos, įpinant dekoratyvines detales ar menines kalvelystės elementus.

Padengimas, apsauga nuo korozijos

Pagaminti tvoros segmentai kruopščiai plaunami cheminiu būdu, kad ant paviršių neliktų nešvarumų ir dulkių, vėliau nusausinami. Tvoros segmentų paviršius padengiamas tik aukštos kokybės gruntu, vėliau dažo ma to paties gamintojo dažais, pagal užsakovo parinktą spalvą.

Cinkavimas, miltelinis dažymas

Užsakovui pageidaujant tvoros segmentai gali būti dažomi milteliniu būdu arba cinkuojami karšto cinkavimo būdu, vėliau dengiami specialiu cinkuotiems paviršiams skirtu gruntu ir dengiami dažais pagal pasirinktą spalvą.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *