Vandens filtrai – investicija į sveikatą bei gyvenimo kokybę

Vanduo neveltui vadinamas tiesiog gyvybe: žmogus, negaudamas pastarojo, gyvas likti galėtų vos keletą dienų. Aišku, tokia gyvybės ir mirties kova šiuolaikiniam žmogui atrodo tarsi filmo scenarijus: juk vanduo iš čiaupo bėga nesustodamas! Tiesa, neretai vanduo, kurį mes vadiname geriamuoju, gali kelti įtarimų dėl savo kokybės bei tinkamumo naudoti. Kilus tokioms abejonėms, derėtų nedelsiant pasirūpinti vandens kokybės tyrimų atlikimu ir, remiantis gautais rezultatais, imtis atitinkamų veiksmų. Vienas dažniausių sprendimų – vandens filtrai, kaina – ne vienintelis šių skirtumas. Žemiau pažvelgėme rinkoje siūlomas pastarųjų rūšis (daugiau informacijos apie dominantį produktą rasite https://www.ltaqua.lt).

Filtrai, skirti pašalinti geležies perteklių vandenyje. Šio tipo filtrai rekomenduojami turint gręžinį arba tais atvejais, kai vandentiekio vandenyje nustatomas itin didelis geležies kiekis. Šie filtrai efektyviai pašalina ne tik geležies, bet ir mangano perteklių, tad galėsite mėgautis skaidriu, jokių pašalinių kvapų neturinčiu vandeniu. Vandens valymo procesas yra ekologiškas, nenaudojami jokie kenksmingi priedai. Vandens oksidacija vyksta specialiai tam skirtoje talpoje, panaudojant orą, o išvalyti nešvarumai patenka į kanalizaciją.

Filtrai, skirti suminkštinti vandenį. Pagrindinė šio tipo filtrų užduotis – suminkštinti vandenį pašalinus iš šio kalkes, tačiau, naudojant tam tikrus priedus, galima išvalyti ir geležies, mangano perteklių, nitratus. Tiesa, jei vandenyje pastarųjų yra daug, prieš tai vanduo turėtų būti nugeležinamas. Vandens minkštinimo filtrai yra naudojami su specialiai tam skirta minkštinimo druska. Šios kokybė lemia ne tik sunaudojamo vandens sąnaudas, bet ir filtrų ilgaamžiškumą. 

Anglies filtrai. Anglis atlieka absorbento funkciją, sulaikydama tokias nepageidaujamas priemaišas kaip chloras, arsenas. Negana to, šie aktyvuotos anglies filtrai, kaip ir mechaniniai, nepraleidžia  mechaninių priemaišų. Naudodami šį filtrą, džiaugsitės skaidriu, bekvapiu, malonesnio skonio vandeniu, o ir įranga, naudojama vandens tiekimui, tarnaus ilgiau.

Mechaniniai filtrai. Šio tipo filtrai efektyviai sulaiko purvą, smėlį, rūdis bei kitas priemaišas, taip pagerindami vandens kokybę ir apsaugodami santechnikos įrangą bei buitinę techniką nuo minėtų medžiagų daromos žalos. Nepriklausomai nuo to, kokią vandens valymo įrangą jau turite ar planuojate įsigyti, specialistai rekomenduoja naudoti ir mechaninius vandens filtrus.You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *