Ar būsto pardavimą verta patikėti brokeriams?

 Nusprendus savarankiškai parduoti būstą ir patalpinus reklamą populiariausiuose nekilnojamo turto pardavimų portaluose akimirksniu sulaukiame gausybės skambučių. Kaip taisyklė, dauguma pašnekovų yra ne potencialūs klientai, o nekilnojamo turto brokeriai. Ar verta pasinaudoti brokerių paslaugomis? Ar protingiau būtų ignoruoti jų skambučius ir būstą pardavinėti savarankiškai?

 Jeigu gyvenate mažame miestelyje, turite daug laisvo laiko ir kantrybės – galite leistis į būsto pardavimo avantiūrą. Jeigu parduodamas būstas yra didmiestyje, savarankiško pardavimo procesas gali tapti sunkiu, daug laiko ir jėgų reikalaujančiu uždaviniu. Tokiu atveju, nekilnojamo turto brokeris Kaune, Vilniuje ar kitame, dideliame mieste yra neįkainojamas pagalbininkas. Žinoma, labai svarbu išsirinkti brokerį, kuris puikiai išmano nekilnojamo turto rinką, yra patikimas, gali pasigirti ilgamete patirtimi. Patikimas brokeris pasirūpins profesionalia parduodamo būsto reklama, rekomenduos pokyčius, kurie galėtų teigiamai įtakoti parduodamo būsto kainą. Ilgametę patirtį turintys brokeriai Kaune, Klaipėdoje ar kitame didmiestyje pasirūpins, kad jūsų būstas būtų parduotas greitai ir sklandžiai. Jų dėka išvengsite alinančių, daug laiko reikalaujančių pašnekesių su potencialiais klientais. Taip pat jums nereikės nuolat derinti turto apžiūros laiko. Taip pat nekilnojamo turto brokerių paslaugos – puikus sprendimas, norint parduoti būstą Lietuvoje, tačiau gyvenant užsienyje.

 Nekilnojamo turto brokeriai reklamuoja būstą, jį aprodo potencialiems klientams ir užtikrina sklandų pardavimo procesą. Profesionaliai savo darbą atliekantis nekilnojamo turto brokeris Kaune ar kitame mieste, padės paruošti pirkimo-pardavimo sutartis, pasirūpins visais reikiamais dokumentais. Jis atstovaus jus viso, pardavimo proceso metu, dalyvaus derybose, galutiniame sandoryje pas notarą. Nekilnojamo turto pardavimo procesai yra brokerio kasdienybė. Kompetentingas brokeris puikiai išmano nekilnojamo turto rinkos kainas, supranta pradavimo subtilybes. Jis užtikrins, jog jūsų būstas būtų parduotas maksimaliai gera kaina.

 Visos, nekilnojamo turto brokerio paslaugos dažniausiai yra nemokamos. Komisinis mokestis mokamas tik sėkmingai įvykdžius pardavimo sandorį. Atvejų, kuomet brokeriui nepavyksta parduoti nekilnojamo turto išties mažai. Tačiau nutikus šiai, nedėkingai situacijai – jūs finansiškai nenukentėsite. Nekilnojamo turto pardavimas yra neeilinis, atsakingas darbas. Jeigu nesate nekilnojamo turto ekspertas, šį darbą reikėtų patikėti savo srities profesionalams, kurie suteiks galimybę parduoti būstą sklandžiai ir finansiškai palankiai. 

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *