Bio židiniai – galimybė jaukumu džiaugtis kiekvienuose namuose

Vos tik pagalvojus apie nuosavą būstą, daugeliui į galvą šauna rusenančio židinio vaizdinys ir šalia jo susirinkusi šeima ar artimiausių žmonių kompanija. Taip jau yra, kad nuo seno židiniai simbolizavo jaukumą, šilumą ir idiliškus namus. Šiandien, kai gyvenimas kur kas patogesnis ir šilumai mums nebereikalinga atvira liepsna ar rusenantys židiniai, jie vis tiek išlieka populiaria namų interjero detale, dažnai net ir pagrindiniu svetainės erdvės akcentu. Tačiau ne visi turi galimybę, poreikį ar net norą įsirengti mūrinį, tradicišką židinį su ugniakuru. Tokiu atveju puikia alternatyva gali tapti bio židiniai.

Bio židiniai – tai modernus ir be galo patogus sprendimas tiems, kurie nenori montuoti įprasto židinio. Tradicinio židinio įrengimas reikalauja nemažų investicijų, kad jie galėtų būti montuojami, būtinas kaminas, ventiliacija, specialūs apdailos sprendimai, nuolatinis rūpinimasis malkų atsargomis ir kitomis priemonėmis, kurios reikalingos židinio kūrenimui ir priežiūrai. Šiuolaikinis žmogus dažnai neturi laiko ir nenori skirti tiek išteklių vien dėl to, kad galėtų išlaikyti tikrą židinį, jie dažnai reikalauja nemažai vietos ir tinka ne prie bet kokio tipo dizaino.

Bio židiniai neturi jokio kamino, neskleidžia jokio kvapo ir nereikalauja ventiliavimo sistemos. Jie gali būti įvairaus dydžio, dizaino, montuojami skirtingose vietose, todėl bio židinį galite įrengti bet kokio dydžio bute, nuosavame name, sodyboje ar biuro patalpose. Patogu ir tai, kad bio židiniai nereikalauja sudėtingo įrengimo, gali būti įmontuojami nišoje arba į specialiai pagamintą dekoratyvinį elementą, kuris išeina iš sienos.

Bio židiniai veikia naudojant ekologišką, žmogaus sveikatai visiškai nepavojingą biokurą, kuris taip pat yra draugiškas aplinkai, todėl patiks žmonėms, kurie įrenginėdami namus nori kuo mažiau teršti gamtą. Biokuro išgaunama liepsna atrodo taip pat kaip natūralios ugnies, todėl namuose galėsite jaustis taip, tarsi juose kūrentųsi tradicinis židinys. Be to, bio židiniai yra itin ekonomiški. Per 4 val. jie gali išskleisti ne daugiau nei 1 Kw šilumos energijos, kuri sunaudoja 1 litrą biokuro.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *