„Saulės grąžos“ saulės elektrinių parkas

Šiaulių rajone, Kuršėnuose „Saulės grąža“ plėtoja elektrinių parką. Ši įmonė saulės elektrinių rangos veiklą pradėjo nuo 2012 metų. Patirties su įvairaus dydžio projektais dėka, ji yra viena iš lyderiaujančių saulės energetikos įmonių Lietuvoje, savo veiklą sėkmingai plėtojanti Olandijoje ir kitose šalyse.

Kuršėnuose esančiame parke savo elektrinę gali turėti kiekvienas Lietuvos gyventojas. Gaminama elektra patenka į elektros tinklus, o savininkas iš tinklų susigrąžina energiją savo reikmėms. Taigi, norint tapti elektros gamintoju nereikia nei žemės, nei nuosavo namo stogo, nes galima turėti nutolusią elektrinę. APVA skiria paramą saulės elektrinių įsirengimui ant nuosavos žemės ar stogo ir elektrinių parkuose. Gyventojai gali gauti apie 30 % kompensaciją.

„Saulės grąžos“ parke vystomo projekto bendra galia sieks 1 MW. Tam pasirinkta lygaus reljefo vietoje, ant kurios įrengtos saulės elektrinės turi idealų pasvirimo kampą, kuris garantuoja maksimalų energijos gamybos efektyvumą. Numatyta, kad 1 kW instaliuotos galios sugeneruos 1000 kWh elektros energijos per metus. Turint nuosavą jėgainę, skaičiuojama, kad elektros kaštai sumažėja tris kartus. Be to, gaminama švari, aplinkai nekenksminga energija, todėl sumažinamas išmetamų į aplinką šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekis. Su APVA parama saulės elektrinės atsiperka per 5-7 metus.

Kodėl verta turėti elektrinę „Saulės grąža“ parke:

  1. Tris kartus sumažinsite elektros kaštus ir gaminsite švarią energiją.
  2. Tai nerizikinga investicija, kuri garantuotai atsipirks po 5-7 metų.
  3. Parke naudojamos tik kokybiškos, tarptautinio pripažinimo sulaukę medžiagos, efektyvūs 340 W moduliai, „Huawei“ įtampos keitikliai, „Corab“ montavimo sistema.
  4. Visiems įrenginiams užtikrinamas ilgaamžiškumas.
  5. „Saulės grąža“ – patikima įmonė, turinti 7 metų patirtį su įvairaus dydžio projektais Lietuvoje ir užsienyje.
  6. Galima gyvai stebėti elektrinę.
  7. Pateikiamos ataskaitos apie atliktus darbus, pagamintą energiją.
  8. Projekto vystytojas įsipareigoja vykdyti saulės elektrinių priežiūrą visą jų gyvavimo laikotarpį.
  9. Gaudami paramą, galite atgauti 323 eurus už 1 kW galios saulės elektrinę.

Norintys turėti nutolusią saulės elektrinę, galės teikti paraiškas paramai gauti nuo 2020 metų liepos mėnesio. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.