Bliuzonai su logotipu: kaip išsirinkti

Jei ketinate įsigyti bliuzoną su savo įmonės logotipu, turėtumėte nepamiršti kelių patarimų. Bliuzonai su logotipu gali būti puikus būdas reklamuoti savo verslą, didinti prekės ženklo žinomumą ir kurti komandos vienybės jausmą. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis bliuzoną su savo įmonės logotipu.

  • Bliuzono kokybė: Norite pasirinkti kokybišką ir patvarų bliuzoną. Tai užtikrins, kad jūsų logotipas ant bliuzono atrodys gerai ir kad jis ilgai tarnaus. Ieškokite bliuzonų, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų, pavyzdžiui, vilnos, kašmyro arba medvilnės mišinio. Įsitikinkite, kad bliuzonas gerai pagamintas, turi tvirtas siūles ir kokybiškas siūlės.
  • Spalva: Renkantis bliuzoną su įmonės logotipu svarbu atsižvelgti į megztinio spalvą. Norite pasirinkti jūsų verslui tinkančią spalvą, kuri leistų išsiskirti jūsų logotipui. Apsvarstykite savo logotipo spalvas ir pasirinkite bliuzono spalvą, kuri papildytų arba kontrastuotų su tomis spalvomis.
  • Stilius: Galite rinktis iš daugybės skirtingų bliuzonų stilių, todėl apsvarstykite, koks geriausiai tiks jūsų verslui. Pavyzdžiui, klasikinis bliuzonas su kaklo iškirpte gali tikti tradiciniam verslui, o užtrauktuku užsegamas džemperis su gobtuvu gali būti tinkamesnis laisvesniam verslui. Atsižvelkite ir į sezoną – sunkus vilnonis bliuzonas gali puikiai tikti žiemai, tačiau lengvesnis medvilninis bliuzonas gali būti tinkamesnis pavasariui ar rudeniui.
  • Logotipo išdėstymas: Apgalvokite, kur ant bliuzono turi būti jūsų logotipas. Kai kurie variantai: ant krūtinės, rankovės arba nugaros. Norėsite užtikrinti, kad logotipas būtų matomas ir įskaitomas, todėl pasirinkite vietą, kuri būtų tinkama jūsų logotipui ir jūsų verslui.
  • Dydis: Užsakant bliuzonus su verslo logotipu svarbu pasirinkti tinkamą dydį. Įsitikinkite, kad turite tikslius visų, kurie dėvės bliuzonus, išmatavimus, ir apsvarstykite galimybę užsisakyti įvairių dydžių, kad būtų galima pritaikyti skirtingiems kūno tipams.
  • Kiekis: Apsvarstykite, kiek bliuzonų jums reikės ir ar norite užsakyti dideliais kiekiais. Užsakydami dideliais kiekiais dažnai galite sutaupyti pinigų, todėl būkite tikri, kad iš anksto užsakote tiek bliuzonų, kad pakaktų jūsų komandai ir klientams.
  • Biudžetas: Galiausiai, rinkdamiesi bliuzoną su savo įmonės logotipu, atsižvelkite į savo biudžetą. Bliuzonų kaina gali skirtis priklausomai nuo medžiagos kokybės, stiliaus ir užsakymo dydžio. Įsitikinkite, kad aiškiai žinote, kiek galite sau leisti išleisti, ir pasirinkite bliuzoną, kuris atitinka jūsų biudžetą.

Pabaigai

Bliuzono su jūsų įmonės logotipu įsigijimas gali būti puikus būdas reklamuoti savo verslą ir didinti prekės ženklo žinomumą. Rinkdamiesi bliuzoną nepamirškite šių patarimų ir tikrai rasite tokį, kuris tiks jūsų verslui ir jūsų biudžetui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *