Įmontuojama buitinė technika: kaitlentės ir orkaitės

Įmontuojama buitinė technika gali padėti įsirengti tokią virtuvę, apie kokią svajojate. Skirtingai nei laisvai pastatomi įrenginiai, į baldus integruojami prietaisai padeda kur kas lengviau suderinti visus baldus ir sukurti vientisą bei nepriekaištingą interjero dizainą. Be to, įmontuojama buitinė technika yra funkcionalesnė ir leidžia pritaikyti įvairius sprendimus, atitinkančius jūsų poreikius. Pavyzdžiui, įmontuojamą orkaitę galite pastatyti nebūtinai po kaitlente, o patogesnėje vietoje ir tokiame aukštyje, kuris leis ja naudotis dar paprasčiau.

Žinoma, renkantis įmontuojamą orkaitę ar kaitlentę reikia atsižvelgti į savo įpročius ir virtuvės išplanavimą. Jei jums patogiau, kai šie du prietaisai yra sujungti, išsirinkti bus labai paprasta – dažniausiai rinkoje siūlomi komplektai, kuriuose kaitlentė yra sujungta su orkaite. Esant poreikiui juos taip pat nesunkiai atskirsite ir pritaikysite pagal kitokį dizaino bei išdėstymo sumanymą. Jei dar nesate apsisprendę, kurį įmontavimo variantą rinksitės, pirkdami įmontuojamą buitinę techniką atkreipkite dėmesį į jų orkaitės ir kaitlentės valdymo sistemą. Jeigu ji bendra, šiuos prietaisus teks montuoti vieną virš kito.

Kaitlenčių standartas – 60 cm ilgis, tačiau įrenginėjant erdvesnė virtuvę ar tiems, kurie mėgsta gaminti daug patiekalų vienu metu, gamintojai siūlo ir 80, 90 cm ar dar didesnių kaitlenčių. Svarstant apie kaitlentės įrengimą, reikėtų iš karto pagalvoti ir apie stalviršį. Įmontuojamą baldų komplektą paprastai sudaro stalviršio pjovimo šablonas ir metalinės kreipiamosios, kurios vėliau pritvirtinamos prie kraštų. Šie metaliniai pritvirtinimai ir laiko pačią kaitlentę, o kad jokie nešvarumai ar riebalai nepatektų į patį stalviršį, šalia įmontuojamos ir guminės tarpinės.

Jei dar niekada neteko susidurti su įmontuojama buitine technika ir jos pritvirtinimo darbais, vertėtų nerizikuoti ir jos neįrenginėti savadarbiais metodais, nes vėliau norint viską pakeisti, gali tekti susidurti su nemažai problemų. Geriausia tai patikėti specialistams, kurie kaitlentę įmontuos drauge su kitais buities prietaisais.

Jei kaitlentę norite montuoti kartu su orkaite, prieš tai ją reikia prijungti prie orkaitės. Pasitaiko atvejų, kuomet šiuos prietaisus norima įmontuoti į jau turimus baldus. Tai padaryti įmanoma, tačiau reikia laikytis papildomų saugumo priemonių. Būtina, kad tarp kaitlentės ar orkaitės ir spintos sienelių būtų bent 3 cm tarpas, o baldai papildomai apsaugomi nuo karščio.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *