Išskirtinių dizaino, formos ir dydžių Akriliniai akvariumai

Išskirtinio ir modernaus dizaino akriliniai akvariumai bus būtent tai, ko jūsų interjerui trūksta iki visiško išskirtinumo. Kvadratiniai, trikampiai, aštuonkampiai, apvalūs ar išgaubti – įvairių formų elegantiško dizaino akvariumai puikiai papildys biuro, namo, kotedžo ar net buto interjerą.

Pavyzdžiui, Akvariumai-bokštai, jų dizainai yra populiariausi iš minimaliai užimančių vietos gaminių, jūra prasideda nuo grindų iki lubų, kurie nereikalauja, kaip klasikiniai akvariumai vietos interjere, galima išnaudoti aukštį (iš apačios į viršų). Šie akvariumai labai praktiški tuo, kad, bet kokiame aukščio lygyje, gulint, sėdint ar stovint Jums bus patogu mėgautis povandeninio pasaulio grožybėmis.

Akvariumų rūšys

Akvariumai serijos Akvariumai-bokštai būna įvairių formų, dydžių, stilių ir kurių dizainai yra mėgstamiausi, turintys pranašumą iš minimaliai užimančių vietos akvariumų – tai: aštuonkampiai 690 modelio, šešiakampiai HT1 ir HT2penkiakampiai PT3000 ,,Pentagon‘‘ deimanto formos, kvadratiniai S1000, trikampiai T1200 ir stačiakampiai RT3000. Taip galimi Jūsų pageidaujamos formos ir dydžių akvariumai.

Akvariumai „AquaScape“ tai i kompaktiškiausi stalviršio dizaino akvariumai, kurie išsiskiria gražiais panoraminiais jūros peizažais, ir būna: aštuonkampiai akvariumai modeliai 622apskriti AR-600, šešiakampiai TT-800 ar šešiakampiai TT-1500 didesnių matmenų akvariumai.

Akvariumai Vizijos Aquavision akvariumai kupolo formos, kurie leidžia pamatyti hipnotizuojančias povandeninio pasaulio vizijas žuvies akimis, nes savo išgaubtumu sukuria unikalų vaizdą – padidinimo efektą. Tai unikali akvariumų serija, kuri turi modernius ir išsiskiriančius dizainus ir jų modeliai:

Akvariumas – Kupolo fontanas AD-100 Akvariumų – perlas, trys viename, atliekantis akvariumo, fontano – krioklio ir akvariumo staliuko funkcija. Raibuliuojantis fontanas krištolo skaidrumo vanduo nuo kupolo viršaus raibuliuoja paviršiumi žemyn, ir lyg leidžia Jums paliesti visa tai, prisiliečiant prie vandens. Akvariumas burbulas- AquaVision C-25D, tai kupolo-burbulo formos akvariumai, kurie gali būti vieno ar dviejų (dvipusis) burbulų akvariumai, turi labai gražius ,,Smėlio laikrodžio“ stovus, ypač populiarūs JAV rinkoje.

Akvariumai staliukai naujoviška vandens prabanga, autentiškas judantis menas, besikeičiančio vandens pasaulis. Jų įvairovė negali mūsų nestebinti: Aštuonkampis akvariumas – kavos stalas 680 – laivelio formos akvariumas, prie kurio gali rinktis daug pašnekovų, mėgstamas JAV. Akvariumas kavos stalas 675 – kvadratinis akvariumas kavos staliukas puikiai dera tiek namuose, tiek biure. Elegantiško dizaino kavos stalas yra funkcionalus akvariumas, populiarus Lietuvoje. Mažesnis bet aukštesnis jo brolis yra Akvariumas stalas 670 – kvadratinis akvariumas kavos stalas puikiai tinka namuose, biure. Jo elegantiškas dizainas ir funkcionalumas leidžia mėgautis povandeninio pasaulio malonumais ir lengvai jį prižiūrėti.

Didžiausias iš akvariumų staliukų yra Akvariumas kavos stalas O-100Šis aštuonkampis akvariumas kavos staliukas tikras pietų ar pobūvių traukos akvariumas stalas, puikiai dera namuose, biure. Funkcionalus, gėlės žiedo formos elegantiškas dizainas, kaip magnetas traukia Jus ir Jūsų artimuosius, bei svečius prie jo, pasigrožėti užburiančiu povandeninio pasaulio reginiu.

Specialių projektų serijos Akvariumai – pakutintas žodis aqua šakos technikoje, tai – aukščiausios kokybės akvariumai, sukurta siekiant patenkinti didėjančią savaime funkcionuojančių uždarų individualių akvariumų paklausą.

Daugiau apie juos skaitykite Akvariumai specialiųjų projektų serijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *