Jūsų tvarus nekilnojamas turtas

Šiuolaikiniai statybų darbai turėtų kurti tvarią aplinką. Kiekvienas džiaugiasi gyvendamas namuose, kurie ne tik kokybiškai tarnauja savininkui, bet kuria teigiamą ateitį gamtai. Aplinkosauga tampa vis didesnis ir svarbesnis klausimas, o statybų darbai besirūpinantys apsauga už Jus yra būtina ateitis.

Statybų darbai vadovaujasi aplinkosaugos vadybos sistema 14001:201. Šią sistemą naudoja kiekviena organizacija norinti sukurti, tobulinti ir prižiūrėti aplinkosaugos vadybą tam, kad ji atitiktų nustatytą aplinkosaugos politiką ir reikalavimus.

Su ISO 14001:2015 statybų darbai turi daug naudos ne tik organizacijai, besiremiančiai šios sistemos nuostatomis, bet ir kiekvienam privačiam asmeniui.

Statybų darbai su šia sistema gerina išteklių efektyvumą.  Maksimalus pinigų, medžiagų, personalo ir kito turto naudojimas tam, kad statybų darbai galėtų efektyviai veikti, kuo tinkamiau naudojant statybų išteklius.

ISO 14001:2015 sistema ne tik valdo ir mažina išlaidas. Statybų darbai, būtent besiremiantys šia sistema, sumažina atliekų kiekį. Poveikis gamtai yra lengviau valdomas, o atliekami statybų darbai prisideda ir prie švaresnės gamtos.

Statybų darbai su ISO 14001:2015 sertifikatu atitinka privačių asmenų bei projektų steigėjų aplinkosaugos lūkesčius. Ši sistema nurodo, jog statybų darbai siekia pagerinti savo aplinkosauginį veiksmingumą ir jau atlieka praktinius žingsnius statybose.

Statybų darbai kartu su ISO 14001:2015 padeda pasiekti numatytus aplinkosaugos rezultatus, kurie teikia vertę aplinkai, organizacijai ir suinteresuotoms šalims. Taip statybų darbų tikslas tampa ne tik pastato sukūrimas, bet ir veikimas aplinkai nekenksmingais būdais.

Statybų darbai su šia sistema nurodo, jog yra laikomasi visų teisinių reglamentų, siekiant kovoti su tarša. Kartu yra siekiama, nuolat tobulėti gamtosaugos srityje. Su ISO 14001:2015 statybų darbai yra įpareigoti laikytis visų reikalavimų, kurie sumažina neigiamą poveikį aplinkai.

Statybų darbai atsižvelgia į išteklių ar vandens naudojimą. Taip pat statybų procese yra svarbus perdirbtų medžiagų naudojimas. Be sunaudojamų žaliavų, šios sistemos pagalba, statybų darbai siekia mažinti ir oro taršą. Išmetamų dujų valdymas yra svarbi sistemos sritis.

Nuotėkos ar kitos atliekos, galinčios teršti gamtą išsiliejimo metu, remiantis ISO 14001:2015 reikalavimais, yra nuolat valdomos.

Statybų darbai su ISO 14001:2015 naudoja rizikos balų sistemą, leidžiančią nustatyti kiekvieno projekto rizikingus aspektus ir parinkti tinkamiausią jų valdymo būdą.  

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *