Kaip patobulinti energetinio naudingumo sertifikato reitingą?

Energetinio naudingumo sertifikatai leidžia pagerinti namų energijos vartojimo efektyvumą. Jei norite pagerinti savo reitingą ir gauti naują, tai patvirtinantį sertifikatą, kad galėtumėte pritraukti naujų klientų ir būti pasirengusiems galimiems naujiems minimaliems būsto reikalavimas, galite atlikti keletą veiksmų keliančių reitingą.

Energetinio naudingumo sertifikatai gali būti su aukštesniu reitingu, jeigu atsižvelgsite į namo apšvietimą. Perėjus nuo įprastinių halogeninių lempučių iki LED, kurios yra žymiai labiau energiją taupančios ir ekologiškos, įvertinimas turėtų augti.

LED lemputės tampa vis populiaresnės dėl efektyvumo ir ilgalaikio energijos sąskaitų taupymo, o tai yra greitas ir nebrangus būdas siekiant, jog energetinio naudingumo sertifikatai būtų pagerinti.

Energetinio naudingumo sertifikatai rodys aukštesnius balus, jei investuosite į būsto stogo ir sienų izoliaciją. Viena populiariausių ir efektyviausių priemonių pagerinti balą yra nauja izoliacija, ypač jei jos nebuvo prieš tai, ar ji yra  sena ir jau prastos kokybės.

Tinkamai atlikta izoliacijas leis mažiau energijos, tai yra šilumos, išsisklaidyti per stogą ir sienas. Namų sienos ir kitos pastato ertmės praleidžia daug šilumos, o tai energetinio naudingumo sertifikatai nurodo kaip dažną pastatų problemą.

Tinkamai izoliavus pastatą, galėsite sutaupyti nemažai pinigų ir kartu pagerinti energetinio naudingumo sertifikatai kurs tokio turto aukštesnę vertę rinkoje.

Taip pat yra svaru nepamiršti, kad ekonomiškai naudingiau yra atlikti viso namo ar būsto modernizavimą.

Energetinio naudingumo sertifikatai gali pastatą priskirti prie aukštesnės naudingumo klasės, jei  investuosite į dvigubo ar trigubo stiklo langus. Turėtumėte paisyti savo turto langus ir jų kokybę. Geri langai sumažina prarandamos šilumos kiekį.

Be to, apsvarstykite kokį katilą Jūsų būstas naudoja. Energetinio naudingumo sertifikatas ypač pabrėžia šildymo sistemos našumą. Perėjimas prie naujesnio katilo gali žymiai pagerinti Jūsų būsto įvertinimą. Energetinio naudingumo sertifikato kaina priklauso nuo namo naujumo ir technologijų.

Apsvarstykite ir galimybę investuoti į atsinaujinančią energiją. Jei ieškote ilgalaikio sprendimo, energetinio naudingumo sertifikatai su žymiai aukštesniu balu dažnai naudoja saulės baterijas ar kitą tvarią energiją.

Energetinio naudingumo sertifikatai, su aukštesniu reitingu, pagerina būsto priežiūros išlaidas, leidžia Jums nuspėti turto vertę, atlikti tinkamu sprendimus įsigyjant ir parduodant turtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *