Kodėl taip populiaru statyti segmentines tvoras?

Tvorų pasirinkimas Lietuvoje yra ypatingai didelis. Esame tokia tauta, kuri mėgsta slėptis už aukštų nepermatomų tvorų. Tai lemia mūsų rytietiškas mentalitetas, apsitverti ir saugoti savo nuosavybę nuo vagių ir pašalinių žvilgsnių. Nuo užsieniečių skiriamės kaip diena ir naktis. Ten tokių tvorų nerasi, dominuoja žemos dekoratyvinės tvorelės iš krūmų arba tvorų išvis nėra, na o segmentinės tvoros naudojamos tik įmonių teritorijų aptvėrimams arba apsaugai nuo gyvūnų magistralėse. Kodėl jos tokios populiarios pas mus?

Populiaru nes priimtina kaina

Net 76 proc. gyvenamųjų namų ir įmonių teritorijų mūsų šalyje turi vienokias ar kitokias tvora. Tam tikromis aplinkybėmis tvora yra būtina, dar ir ne bet kokia. Nuo triukšmo geriausiai apsaugo mūrinės arba betoninės tvoros, nuo pašalinių žvilgsnių užtenka metalinės ar medinės tvoros. Segmentinės tvoros  yra bene geriausias pasirinkimas kai reikia aptverti didelius plotus, nesvarbu ar tai miesto sklypas kuriame gyvena žmonės, ar kaimo sodyba, gyvūnų aptvėrimas ir panašiai. Jei lyginsime kainas, yra abejonių kad segmentinės tvoros yra pigiausios iš visų, na cinkuoto tinklo tvora būtų dar pigesnė bet jos šiais laikais retai kur statomos, nebent kaime aptverti gyvulių gardą. Segmentinės tvoros kaina su stulpais ir tvirtinimo elementais yra dvigubai pigesnė nei metalinų tvoralenčių ar medinė tvora, į kurios kainą dar reikia įtraukti visas išlaidas kurias patirsite ateityje.

Populiaru nes greitas rezultatas

Visuose statybos darbuose norisi pamatyti rezultatą greitai. Ne išimti ir segmentinės tvoros užtvėrimas. Įbetonuoti tvoros stulpus pasitelkus techniką galima per vieną dieną. Kadangi segmentai nėra sunkūs, sveria iki 10 kg, o visos jungiamosios detalės yra standartinės, pačios tvoros surinkimas vyksta išties įspūdingai greitai. Per dieną galima aptverti šimtus metrų sklypo.

Populiaru nes galima pasidaryti pačiam

Lietuviai yra darbšti tauta, mėgstame meistrauti namuose patys. Tai deja nulemia ir ne visai smagios priežastys. Meilei statybos darbams turi įtakos ir mūsų maži atlyginimai. Negalime pasamdyti tvoros meistrų, tad statome tvora savo jėgomis šiokiadieniais po darbo, aukojame tam ir savaitgalius. Galima pavadinti tai populiarumu iš bėdos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *