Kuo skiriasi lietaus nuvedimo sistemos ir ką verta apie jas žinoti?

Įrengdami individualius namus ar sodybas, komercines, pramonines ir komercines aikšteles, kurių negalima prijungti prie centralizuotos nuotekų sistemos, turite išvalyti vietinę kanalizaciją ir nuspręsti dėl savo pasirinkimo: nuotekų surinkimo rezervuaras ar nuotekų valymo įrenginys. Kiekvienu atveju tai yra labai individualus sprendimas, reikalaujantis kvalifikuoto technologijų palyginimo, todėl visada rekomenduojame pasikonsultuoti su šios srities profesionalais, kurie, įvertinę konkrečius jūsų poreikius, pateiks jums tinkamiausią individualizuotą variantą.

Aukštos kokybės Euremsta latakai yra labai giriami profesionalių stogdengių dėl lengvos ir tvirtos konstrukcijos, atsparumo korozijai ir greito montavimo. Kiekviena profesionali lietaus nuotekų sistema turi savo ypatybes, todėl svarbu pasirinkti tinkamą. 

Žinoma, visos aukštos kokybės lietaus nuotekų sistemos yra veiksmingos, tačiau pažiūrėkime, kuo jos skiriasi:

PVC sistema. Dėl puikių montavimo savybių ir kainos PVC sistema yra viena populiariausių ir patraukliausių. Ji turi trikampį sandariklį, specialiai sukurtą tinkamai sistemai, todėl yra labai atsparus išoriniams veiksniams, temperatūros pokyčiams ir ultravioletiniams spinduliams. Sujunkite skląstį su laikiklio lataku, kad įrengtas latakas nenugrimztų. Svarbu paminėti, jog montavimas yra greitas ir patogus. Mūsų PVC gaminiuose nėra švino, todėl jie yra saugūs aplinkai gamybos ir naudojimo metu.

Plienas. Itin sandari plieninė sistema pagaminta tik iš itin sandarių ir patikimų medžiagų. Komponentai pagaminti iš plieno, specialiai suprojektuoti lietaus nuotekų sistemoms. Pagrindinės savybės yra dvipusė danga ir puikus ilgaamžiškumas. Tai gali suteikti metų ramybę ir saugumą bet kokiu oru. Tinka namų ūkiams ir pramonei, taip pat dideliems objektams.

Nuo ko pradėti renkantis nuotekų valymo įrenginius?

Procesas, kuomet valomos nuotekos, gali būti paprastas arba sudėtingas. Paprastai tariant, tai yra cheminių, biologinių ir fizinių procesų ciklas. Norint atkurti ūkyje ar gamybos procese naudojamą vandenį į natūralų ciklą, reikia pašalinti biologinius ir organinius teršalus.

Antrasis nuotekų valymo proceso pasirinkimo kriterijus yra nuotekų kiekis. Kadangi kiekvieno įrenginio pajėgumai ir gamintojo produktai skirsis, ekspertai padės tiksliai nustatyti ir apskaičiuoti taršos ir perdirbimo galimybes. Turite įvertinti savo poreikius ir produkto technines charakteristikas.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *