Elektros energijos tiekėjas – ar jau išsirinkote?

Visi tik ir kalba: „Ar jau pasirinkote elektros tiekėją?“, „Kuris elektros energijos tiekėjas yra geriausias pasirinkimas?“, „Kodėl verta rinktis vieną ar kitą elektros tiekėją?“. Informacijos šiais klausimais tikrai nemažai. Tad svarbu ją tinkamai išanalizuoti, susisteminti ir pasirinkti. Nereikia ilgai laukti. Veikti reikia jau dabar. Tikslas ir yra, kad rinkoje egzistuotų ne vienas nepriklausomas tiekėjas. Reforma buvo sukurta tam, jog tiekėjai tarpusavyje varžytųsi dėl kiekvieno kliento ir rūpintųsi produkto ir, žinoma, aptarnavimo kokybe. Kiekvienas iš mūsų, kaip galutinis vartotojas, galime pasidžiaugti, kad turime galimybę patys pasirinkti, kuris paslaugos tiekėjas mums priimtinesnis. Jeigu pasirinktas variantas laikui bėgant mūsų poreikių netenkina, visada yra galimybė jį pakeisti. Mes perkame tik paslaugą, tad tikrai nereikės nei keisti elektros skaitiklio, nei juolab tiesti naujų elektros laidų. Tam, kad infrastruktūra (elektros linijos) ir elektros tinklas veiktų patikimai ir nenutrūkstamai, kaip ir iki šiol rūpinsis ESO (AB „Energijos skirstymo operatorius“). Tik primename, kad visada svarbu yra atidžiai peržiūrėti sutarties nutraukimo sąlygas. Visai nėra svarbi, kokia bus Jūsų sutarties nutraukimo priežastis, svarbiausia, jog atsisakydami elektros tiekėjo nepatirtumėte finansinių nuostolių.

Jūsų pagrindinė užduotis šiuo metu yra nuspręsti, kuris elektros energijos tiekėjas Jums yra pats tinkamiausias. Rinktis gali visi norintys. Tai padarius Jums reikės pasirašyti su tiekėju sutartį. Visus kitus formalumus sutvarkys pasirinktas tiekėjas. Svarbi informacija, kad sutartį pasirašius iki einamojo mėnesio dešimtos dienos, pasirinkto tiekėjo paslaugomis galima naudotis jau nuo kito mėnesio pradžios.

Sakoma, kad rinkoje konkurencija yra itin naudingas dalykas, tad žmonės laimi – jie gali rinktis iš daugiau kokybiškų paslaugų, kurios geriausiai atitinka kiekvieno interesus. Elektros tiekimo rinkoje esančios įmonės siekia pritraukti kuo didesnį klientų skaičių, todėl konkuruoja ne tik skirtinga kainodara, bet ir elektros išteklių rūšimis, siūlo lojalumo programas bei dovanas.

Rinkitės atsakingai. Šioje elektros energijos tiekėjo pasirinkime galioja tokia taisyklė. Savaime suprantama, kad nieko blogo nenutiks nei laiku ir nepasirinksite elektros tiekėjo. Be elektros tikrai neliksite. Jums pusę metų garantinio tiekimo paslaugą teiks ESO.

Elektrum.lt.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *