Vonios plytelės: kaip nesuklysti jas renkantis?

Viena pagrindinių apdailos medžiagų, kurios renkamasi vonios kambariui yra plytelės. Kad šis kambarys tikrai atrodytų gražiai ir stilingai reikia apgalvoti įvairius kriterijus, kaip jas suderinti, kokias spalvas pasirinkti. Turint mažai praktikos arba pirmą kartą įsirenginėjant namus, tai gali būti nelengvas uždavinys. Kad būtų lengviau pasirinkti, pateiksime kelis patarimus, kurie bus naudingi tiems, kas šiuo metu nori atnaujinti vonios kambarį.

Medžiagos

Kadangi vonios plytelės gali būti pagamintos iš labai skirtingų medžiagų, tad į medžiagas reikėtų atkreipti nemažą dėmesį. Nereikėtų rinktis pačio pigiausio varianto, nes tikėtina, kad ilgainiui jos bus nekokybiškos ir jas reikės keisti. Dažniausiai vonios kambariui yra renkamais keramikinės, akmens masės arba marmuro plytelės. Tad kiekvienos iš jų savybes, teigiamus ir neigiamus aspektus galite rasti internete arba pasikonsultuoti su pardavėjais parduotuvėje, o jei perkate internete, dažniausiai galite užmegzti gyvą pokalbį, kurio metu jums viską papasakos ir padės išsirinkti geriausią variantą.

Spalvos ir raštai

Tai turbūt vienas sunkiausių apsisprendimų, kai reikia rinktis vonios plyteles. Kadangi jų yra labai daug sprendimą gali būti padaryti labai sunku. Bet jei esate pilnai įsirengę kitus kambarius, vonios kambario plyteles galite derinti prie namų sukurto interjero arba atkurti tam tikrus raštus arba spalvas. O jeigu namuose vonios kambarys yra pirma erdvė, kurią kuriate, kad nesuklystumėte plytelių spalvas galite rinktis neutralias, kad net ir vėliau visuose namuose sukūrus tam tikrą stilių, jis neišsiskirtų ir nerėžtų akies. Jeigu erdvė yra mažesnė, tuomet reikėtų rinktis šviesesnio tipo plyteles, o jei erdvė yra didelė, galite rinktis ir tamsesnes. Be to, tokioje vonios erdvėje puikiai žiūrėsis ir kelios spalvos, kurios dera viena su kita.

Kur jas išsirinkti?

Vonios plytelių pasirinkimas yra platus, tad jas galite rinktis tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse. Vieniems fizinėse parduotuvėse rinktis yra lengviau, nes ten gali matyti realias spalvas, jas paliesti, bandyti derinti vieną spalvą su kita. O kitiems atvirkščiai – pirkti internetu yra žymiai paprasčiau. Kadangi dabar jau yra įvairios programos, kuriose galite susimaketuoti vonios kambarį, tad tokį pasirinkimą galima atlikti ir nuotoliniu būdu. Tuo labiau, kad perkant internetu, jos bus pristatytos iki jūsų namų ir nereikės jų kelti ir galvoti, kaip atsigabenti iki namų. Be to, perkant internetu galima nemažai sutaupyti, nes toks apsipirkimas labai dažnai siūlo įvairias akcijas, kuomet sumą galima sumažinti vos ne per pusę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *