LED apšvietimas Jūsų būstui: kokiais privalumais jis pasižymi?

LED apšvietimas leidžia įgyvendinti netradicinius apšvietimo sprendimus namuose. O taip pat tai puiki alternatyva tradiciniam apšvietimui. Kokiais privalumais pasižymi LED šviesos? Atsako decoliu.com specialistai!

LED apšvietimas tarnauja labai ilgai

Lengviausias šviesos diodų pranašumas, lyginant su tradiciniais apšvietimo sprendimais, yra ilgas tarnavimo laikas. Vidutinis šviesos diodas veikia nuo 50 000 iki 100 000 darbo valandų ar daugiau. Tai yra 2–4 kartus ilgiau nei dauguma fluorescencinių, metalo halogenidų ir net natrio garų lempų. Ji yra daugiau nei 40 kartų ilgesnė už vidutinę kaitrinę lemputę.

Retesnis keitimas reiškia du didelius dalykus: mažesnes priežiūros sąnaudas darbo sąnaudomis ir mažesnes atsarginių dalių išlaidas (nes lemputės tiesiog ilgai negenda).

LED apšvietimas efektyviau vartoja energiją

LED šviesos diodai paprastai sunaudoja labai mažai energijos. Daugelis ekspertų pastebi, kad įvestas LED apšvietimas maždaug 60–75 proc. pagerina bendrą objekto apšvietimo energijos vartojimo efektyvumą. Priklausomai nuo esamų šviestuvų ir konkrečių sumontuotų šviesos diodų, sutaupoma daugiau nei 90 proc. Jeigu mažesnės elektros išlaidos yra aktualios ir Jums, pats metas išbandyti LED!

Suteikia daugiau saugumo

Saugumas yra bene dažniausiai nepastebimas privalumas, kurį teikia LED apšvietimas. Pagrindinis pavojus, kai kalbama apie apšvietimą, yra šilumos išsiskyrimas. Šviesos diodai beveik neišskiria šilumos į priekį, o tradicinės lemputės, tokios kaip kaitrinės lempos, paverčia daugiau nei 90 proc. visos energijos, sunaudojamos joms maitinti, tiesiogiai į šilumą. Tai reiškia, kad tik 10 proc. energijos tiekiamos kaitrinės lempos iš tikrųjų sunaudojama šviesai (dėl to jos taip pat labai neefektyvios, palyginti su LED). Be to, kadangi šviesos diodai sunaudoja mažiau energijos, jie gali efektyviai veikti žemos įtampos elektros sistemose, kurios yra saugesnės.

Padeda kurti švaresnę aplinką

Lyginant su kitais apšvietimo sprendimais, tokiais kaip fluorescencinės arba gyvsidabrio lempos, LED šviestuvai yra draugiškesni aplinkai.

Praktika rodo, kad LED šviesos yra saugesnės, taupesnės, efektyvesnės ir universalesnės, lyginant su įprastu apšvietimu. Suteikiate būstui daugiau saugumo, o sau – komforto ir pasirinkite LED jau šiandien!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *