Mažesnės šildymo sąskaitos ir didesnis namų jaukumas

Nors šaltuoju metų laiku mėgstate mėgautis visais žiemos teikiamais malonumais, jau kurį laiką žiemos laikotarpio laukiate su dideliu siaubu, nes nė negalite pagalvoti, kokias dideles šildymo sąskaitas jums teks gauti kiekvieną mėnesį? Iš tiesų, su šia problema susiduria daugybė mūsų šalies gyventojų, tačiau jei jūs gyvenate nuosavame name, galite būti tikri, kad šį klausimą išspręsti bus daug paprasčiau nei galbūt iki šiol galėjote įsivaizduoti.

Taigi, turbūt klausiate savęs, ką gi jūs turėtumėte padaryti, kad žiemos metu jūsų namuose būtų jaukiau, šilčiau ir kartu jums nebereikėtų patirti tokių didelių šildymo išlaidų? Jei taip, pats metas susipažinti su keliais efektyviais sprendimais.

Oro tarpo šiltinimas

Norite didesnio jaukumo, šilumos ir mažesnių šildymo sąskaitų gyvenant savo nuosavame name? Tuomet turėtumėte žinoti, kad oro tarpo šiltinimas biria vata yra labai greitai šiandieninėje rinkoje populiarėjantis sprendimas. Ir tai nėra tik trumpalaikė tendencija, kuri greitu metu ketintų išblėsti. Tiesą sakant, oro tarpo šiltinimas biria vata turi daugybę privalumų.

Jis padeda pagerinti name vyraujantį mikroklimatą, taip pat sumažina šildymo sąskaitas ir padidina namų vidaus oro temperatūrą. Jei jūsų namo oro tarpas nėra apšiltintas, tuomet galite būti visiškai tikri, kad jame kaupiasi drėgmė ir neilgai trukus sienos pradeda pelyti. Tokiu atveju taip pat atsiranda sąlygos šalto oro cirkuliavimui, kuris lengvai patenka ir į jūsų namų vidų, atšaldydamas vidaus patalpų orą. Todėl jei šis klausimas nėra išsprendžiamas, namuose juntama žemesnė oro temperatūra ir išauga išlaidos namo šildymui.

Nors ši problema yra labai opi, oro tarpo šiltinimas biria vata padeda ją labai lengvai ir greitai išspręsti. Tuomet šaltas oras nebepatenka į namų vidų, geriau išlaikoma šiluma ir kartu nebereikia jaudintis dėl pelėsio formavimosi bei plitimo. Šiam tikslui biri mineralinė vata yra tobulas sprendimas, kadangi ji pasižymi drėgmę atstumiančiomis savybėmis, labai gerai kvėpuoja, pasižymi pačia aukščiausia nedegumo klase, jos ilgalaikis nusėdimo lygis yra 0% ir ji labai gerai izoliuoja garsą. Jei nuspręsite minėtus klausimus spręsti oro tarpo šiltinimo biria mineraline vata pagalba, greitai padidinsite šilumą, jaukumą ir net iki 40% sumažinsite šilumos energijos suvartojimą.

Programuojamas termostatas

Jei savo name dar nenaudojate programuojamo termostato, siekdami sumažinti šilumos sąskaitas, nuo šiol turėtumėte apsvarstyti galimybę jį įsigyti ir įsirengti. Kodėl tai yra taip svarbu? Programuojamas termostatas padeda labai lengvai sutaupyti daugiau lėšų ir tuo pačiu metu užtikrinti optimalų komforto lygį jūsų namuose.

Jei įsirengsite programuojamą termostatą, galėsite nustatyti, kada ir kur turėtų būti šildoma. Kai būsite sukonfigūravę savo termostatą, jums daugiau nereikės pajudinti nei piršto tam, kad konkrečiomis valandomis atitinkamose jūsų namų erdvėse vyrautų jums tinkama temperatūra. Tarkime, jei norite, kad jums esant išvykus jūsų namuose vyrautų 18 °C temperatūra, o grįžus namo ji jau būtų pakilusi iki 21 °C, galite tai labai lengvai nustatyti, o termostatas visą likusį darbą atliks už jus. Lygiai tą patį galima padaryti ir jums miegant.

Nesandarumų šalinimas

Labai daug šilumos iš jūsų namų prarandama per įvairius nesandarumus. Jei juntate bent menkiausią skersvėjį būdami savo namuose, galite būti tikri, kad kaskart prarandate ir savo pinigus, nes šiluma, už kurią mokate, paprasčiausiai iškeliauja. Taigi, turėtumėte labai atidžiai apžiūrėti savo būstą, stengiantis nustatyti, kur jūsų namuose yra vienokių ar kitokių nesandarumų. Tai padės sumažinti šildymo sąnaudas ir kartu padidins namuose vyraujantį komforto lygį.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *