Markizės – stilingas langų dengimo sprendimas ne tik verslui

Markizės pastaruoju metu atgimsta kaip vienas populiariausių langų dengimo sprendimų. Kažkada filmuose buvo įprasta matyti, kad markizėmis dengiami įvairių kavinių, cukrainių, parduotuvių langai, tačiau šiandien jos vis dažniau keliauja ir į privačias erdves.

Kokios markizės gali būti?

    • Balkoninės. Tokio tipo markizes geriausiai rinktis tuomet, kai norite apsaugoti balkoną nuo tiesioginių saulės spindulių ir taip pat užtikrinti, kad jie nepatektų į kambarį. Tokio tipo markizės tra gana didelio nuolydžio, todėl yra patikimas sprendimas balkonuose, o taip pat tuomet, kai ieškoma stilingo ir efektyvaus langų dengimo sprendimo.

    • Terasinės. Šio tipo markizės yra skirtos ne tik apsisaugoti nuo saulės, bet ir atlikti laikino stogo vaidmenį. Terasinės markizės yra nedidelio kampo, todėl primena laikiną stogelį. Jos idealiai tinka tuomet, kai reikia sprendimo didesnėms erdvėms.

    • Vakarinės. Tai klasikinės markizės, kurios labai dažnai naudojamos įvairiuose komerciniuose objektuose. Vakarinės markizės yra išskirtinės formos, todėl puikiai tinka būti montuojamos virš vitrinų, langų ar netgi įėjimo į parduotuvė ar kavinę. Ant jų taip pat dažnai kabinami įvairūs užrašai bei reklamos.

Kur pritaikomos markizės?

Kaip jau minėta, šiandien markizės yra naudojamos labai plačiai. Jas labai dažnai pasirenka įvairių komercinių vietų savininkai, nes tai universalus, paprastas ir kokybiškas sprendimas. Markizėmis gali būti dengiami ne tik langai, bet ir sukuriamas pavėsis bei apsauga nuo saulės. Tokiu būdu, pasinaudojant markizėmis, galima sukurti laikiną stogą, o tai yra daug patogiau ir pigiau nei įrenginėti terasą sus stogu.

Dėl universalaus markizių pritaikymo, jas labai dažnai užsako ne tik verslas, bet ir privatūs klientai. Žmonės Įrenginėja markizes savo terasose, balkonuose, kiemuose. O taip pat dažnai markizes galima pamatyti prie parduotuvių, kavinių, viešbučiuose ar restoranuose.

Kaip pasirinkti tinkamas?

Norint pasirinkti geriausiai Jums tinkamas markizes, svarbu pasirinkti ne tik markizių tipą, bet ir apgalvoti daug kitų dalykų. Dažniausia markizės gaminamos pagal individualius užsakymus, taigi, tai reiškia, kad jos gali būti pagamintos pagal Jūsų pateiktus langų matmenis. Tačiau prieš renkantis, labai svarbu išsirinkti ir Jums geriausiai tinkamą markizių medžiagą. Vienos jų yra storesnės, kitos plonesnės. Vienos apsaugos nuo saulės, o kitos visiškai nepraleidžia saulės spindulių. Taip pat svarbu apgalvoti, koks markizių kampas būtų Jums patogiausias bei kaip norėtumėte, kad jos būtų valdomos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *