Aliuminio profiliai – kaip jie yra pagaminami ir kur taikomi bei perkami?

Aliuminis yra gana universalus metalas. Dėl to jis yra plačiai paplitęs gamybos pramonėje, statybose bei mūsų kasdieninėje buityje. Geras aliuminis yra dar ir dėl to, jog jį labai lengva apdirbti ar norint padaryti glotnų tolygų matinį metalo paviršių. Jei aliuminis bus atitinkamai paruoštas bei padengtas, tai jis bus atsparus tiek korozijai, tiek ir trinčiai. Vadinasi, bus garantuotas metalo ilgaamžiškumas.

Aliuminio ekstruzija

Aliuminio profiliai yra gaminami ekstruzijos būdu. Jo metu aliuminio lydinio luitas yra supjaustomas į mažesnes dalis. Vėliau tas mažesnis luitas kaitinamas indukcinėje krosnyje iki tinkamos ekstruzijos temperatūros. Po to yra suformuojamas tinkamas aliuminio šablonas. Šis gamybos rezultatas galiausiai yra supresuojamas ir ataušinamas vandeniu arba oru. Gera žinia ta, jog pačios moderniausios technologijos gali paruošti tokius aliuminio šablonus, kurių paruoštas storis bus vos 0,8 mm. Dėl išgaunamo itin plono aliuminio gaminio, toks aliuminio apdirbimas gali būti plačiai pritaikomas įvairiose srityse.

Gamybos metu galima išgauti įvairių formų profilius. Vieni jų gali būti stačiakampiai, kiti – kvadratiniai arba tiesiog pagaminti apvalius vamzdžius ar užsakovui reikiamus strypus. Tad šių gaminių klientai gali būti tiek įmonės, tiek ir privatūs asmenys. Vieniems bus pagaminti reikalingų išmatavimų bei dizainų reklamai skirti gaminiai ar ventiliacijos gamybai skirti įrenginiai, o privatiems klientams tai gali būti tam tikri dekoravimo objektai ar automobiliui reikalinga detalė. Aliuminio profiliai vertinami dėl savo tvirtumo, minėto ilgaamžiškumo, lengvumo bei itin puikių apdorojimo savybių. Vien apsidairę aplink tikrai galime nesunkiai surasti aliuminio profilių objektų aplink save.

Kur perkami aliuminio profiliai?

Teorija aiški, bet taip pat svarbu ir žinoti, kas parduoda Jums reikiamus aliuminio profilius. Vienas iš tokių pardavėjų yra https://e-heliopolis.lt. Šioje internetinėje parduotuvėje tikrai išsirinksite reikiamą iš aliuminio pagamintą profilį, nes skirtingų variantų galite rasti virš šimto vienetų. Galima tiek mažmeninė, tiek ir didmeninė prekyba. Jeigu nerasite patys, iš plataus asortimento pardavėjas tikrai pateiks Jums tinkamiausią sprendimą arba pagamins pagal specialų užsakymą. Tiesiog susisiekite Jums patogiu būdu ir gausite visą reikiamą informaciją.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *