Naujos statybos butai Vilniuje: kaip pasirinkti?

Naujos statybos butų pasiūla sostinėje auga kasdien. Vis dėlto, esant tokiai didelei pasiūlai, susiduriame su pasirinkimo problema – kaip priimti teisingą sprendimą, kadangi butas – ilgalaikė ir tikrai ne pigi investicija. Būtent todėl šiandien papasakosime, kaip pasirinkti tinkamą variantą.

Pirmiausia, renkantis gyvenamąją vietą, reikėtų gerai įvertinti jos lokaciją. Jei neturite vairuotojo pažymėjimo ir jūsų kasdienės kelionės vyksta naudojantis viešuoju transportu, labai svarbu rinktis rajoną, kuriame būtų gerai išvystytas susisiekimas. Tai leis jums patogiai pasiekti ne tik darbo vietą, tačiau lengvai nuvyksite ir į miesto centrą, praleisti vakarą mieste. Dabar naujos statybos butai Vilniuje yra beveik kiekviename mikrorajone ir daugelyje jų puikiai pritaikyta infrastruktūra.

Jeigu esate vairuojantys, tada svarbu atsižvelgti, ar šalia daugiabučio yra erdvi automobilių stovėjimo aikštelė. Kadangi naujos statybos butai Vilniuje dabar statomi didelėse erdvėse, dažniausiai yra paliekama pakankamai vietos automobilių parkavimui, ko nebūtų galima pasakyti apie kelis dešimtmečius menančių daugiabučių automobilių stovėjimo aikšteles.

Naujos statybos butai Vilniuje taip pat dabar yra gana patrauklių ir patogių išplanavimų, o pats būstas yra erdvus. Vis dėlto, reikia gerai įvertinti, ar buto išplanavimas atitiks ir tikrai pateisins jūsų poreikius, todėl reikia ne tik atidžiai peržiūrėti nuotraukas, pridėtas prie skelbimo, tačiau svarbu suderinti ir susitikimą, kurio metu galėtumėte butą apžiūrėti gyvai. Nuvykę į vietą pabandykite įsivaizduoti, kaip galėtų atrodyti jūsų būsimi namai – taip geriau suprasite, ar šis variantas yra tikrai tas, kurio ieškote ir norite. Svarbiausia, nesirinkite pačio pirmo varianto, jeigu nesijaučiate užtikrinti. Naujos statybos butų Vilniuje pasiūla – tikrai nemaža, tad tikrai pavyks išsirinkti tinkamą variantą, kuriuo liksite patenkinti ir nesigailėsite investuotų pinigų.

Kitas kriterijus, į kurį turėtumėte atsižvelgti, tai kelintame aukšte yra įrengtas butas, ar pačiame daugiabutyje yra liftas. Taip pat pasidomėkite, ar yra įrengtas balkonas ir kitos smulkmenos. Nors iš pradžių tai gali atrodyti nereikšminga ir nesvarbu, ilgainiui tokie dalykai įgyja prasmę ir gali tapti netgi nepatogumu. Naujos statybos butai Vilniuje, nors ir atitinka kainos ir kokybės santykį, vis tiek nėra itin pigūs, todėl labai svarbu atsižvelgti į skirtingus kriterijus ir rinktis tik tokį variantą, kuris visus jūsų reikalavimus atitinka.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *