Išsirinkę lininę patalynę nenusivilsite

Patalynės komplektai iš lino – tai puikus pasirinkimas ne tik vasaros, bet ir žiemos metu. Būtent lino audinys suteikia laisvumo bei lengvumo jausmą. Lino gaminiai tai lyg Lietuvos atributas, kuris ne yra ne tik natūralus, ekologiškas, bet ir ilgaamžis, išlaikantis atspalvį. Mūsų siūloma lininė patalynė atspindi medžiagos natūralumą.

Nors gyvename ir ne pačiame karščiausiame krašte, turime itin karštas vasaras, kurių metu temperatūra, net naktį gali siekti +25 C laipsnių. Tvyrant karštam orui vis sunkiau užmigti ar gerai išsimiegoti, tačiau šią problemą nesunku išspręsti pasirinkus tinkamus patalynių audinius. Vienas pagrindinių aspektų, ko turėtumėte ieškoti patalynėje yra geras laidumas orui, kuris neleis jaustis pataluose it pirtyje.

Vienos kokybiškiausių ir geriausiai pritaikytų audinių miegui karštyje yra linas. Būtent jis yra austas iš natūralių pluoštų (linai – iš linų augalo), kuris ne tik puikiai kvėpuoja, bet ir yra raktas norint išlikti vėsiam visą naktį.

Būtent jis turi natūralių vėsinimo savybių, puikiai kvėpuoja ir yra antimikrobinis audinys. Lino patalynė veikia kaip natūralus temperatūros reguliatorius ir izoliatorius, kas reiškia, kad miegodami lino pataluose vasarą Jūs vėsinatės, o žiemą – šildotės. Linai idealiai tinka, jeigu miegate su partneriu, kadangi prisitaiko prie Jūsų skirtingų kūno temperatūrų palaikant tobulą balansą. Taip pat, tai vienas stipriausių gamtos pluoštų, kuris puikiai atlaiko skalbimus bei laikui bėgant tampa tik švelnesnis.

Vieni populiariausių ir kokybiškiausių patalynių pasirinkimų rudeniui: ryški ir egzotiška lininė patalynė „Linen yellow“.

Visos SavasHome rekomenduojamos patalynės pagamintos Lietuvoje ir yra sertifikuotos pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus. Visa SavasHome produkcija sukurta vadovaujantis aukščiausiais reikalavimais, kurie užtikrina ne tik patį kokybiškiausią, bet ir ramiausią bei saugiausią mūsų klientų poilsį visais metų laikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *