Nišiniai kvepalai: kai mums rūpi atradimai

Kai širdis taip trokšta išgyventi naujus įspūdžius, neišgyventas patirtis gali žadėti ne tik iki tol neregėtos vietos, bet ir nauji daiktai, kvapai. Tarkimnišiniai kvepalai, apie kuriuos kai kuriems galbūt net neteko girdėti.

Nišiniai kvepalai

Bene tūkstančius metų kvepalai yra laikomi mistiniais meilės lašais. Jų poveikis neretai būdavo tapatinamas net su afrodiziakais. Jie geba padėti atskleisti žmogaus charakterį ar temperamentą. Tinkamai pasirinktas kvapas gali sėkmingai atkreipti aplinkinių žmonių dėmesį ar net patraukti tą, kurį labiausiai norėtųsi sužavėti.

Tinkamai parinkti nišiniai kvepalai turės nepaneigiamos įtakos net žmogaus savijautai. Tuomet, kai šilta, labiausiai patariama rinktis gaivesnius, šaltus kvapus. Šaltesnėmis dienomis ar esant blogesniam orui labiau vertėtų rinktis šiltus bei jaukius kvapus, kurie primintų saulėtas dienas ar gėlių aromatus. Tiek moteriški, tiek vyriški kvepalai, turėtų būti pasirenkami, atsižvelgiant į kelis niuansus: žmogaus charakterio ypatybes ir pomėgius. Žinoma, tas pats kvapas ant kiekvieno žmogaus kūno gali kvepėti vis kitaip. Taip yra dėl to, kad kiekvieno žmogus kūnas pasižymi savo specifiniu kvapu.

Vyriški kvepalai

Tai, kad išskirtinis kvapas geba vilioti, gundyti ar pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį, yra žinoma daugeliui žmonių. Tik tinkamai pasirinkti vyriški kvepalai geba sukelti ne vien moterų susidomėjimą, bet ir pačias stipriausias emocijas. Jie neabejotinai veikia tartum afrodiziakas, aktyvina jausmus ir pasako kur kas daugiau negu žodžiai.

Bet kuris žmogus trokšta patikti savo mylimajam ar užburti jį kvapu, tad gana dažnai būna tokių atvejų, kad vyras dėl naujo kvapo nusprendžia, atsižvelgdamas į moters nuomonę ir jos skonį. Įdomu yra tai, kad bene visi vyrai sutartinai sutaria su tokiu klausimu. Nišiniai kvepalai – tie, kuriuos renkantis verta pasikliauti ir savo asmeniniu skoniu.

Galbūt ne kiekvienai moteriai tai suprasti, bet vyrai taipogi dievina šiltus ar kiek salstelėjusius aromatus: vanilės, karamelės, šokolado, migdolų ar kitus gurmaniškais vadinamus kvapus. Kai kuriems vyrams patinka ir tokie kvapai, kuriuose atsispindi citrusų ir saldžių vaisių ar gėlių gaidelė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *