Nuo ko priklauso mūsų gyvenimo kokybė – interjeras ir poilsis

Labai dažnai mes vadovaujamės klaidingu požiūriu, įsivaizduodami, kad mūsų gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo to, kiek mes turime. Tačiau vadovaudamiesi materialistiniu požiūriu, mes iš tikrųjų sau neleidžiame gyventi kokybiško ir pilnaverčio gyvenimo. Juk daugelis esame girdėję frazę, jog svarbu ne kiekybė, o kokybė. Tai galima pritaikyti visur – net ir mūsų kasdieniame gyvenime, kuomet kalbama apie didesnę gyvenimo kokybę ir jaučiamą pilnatvę.

Todėl jei jaučiame, kad mūsų kasdienis gyvenimas mums nebeteikia pakankamos pilnatvės ir mes kasdien jaučiamės vis blogiau, pirmiausia turėtume pagalvoti, kas mums sukelia tokias neigiamas emocijas ir kaip mes jų galėtume išvengti.

Dažniausiai mūsų neigiamą psichologinę būseną nulemia keli veiksniai, iš kurių vienas yra prasta namų aplinka ir nepakankamas poilsis. Todėl jei jūs pasirūpinsite, kad savo namuose būti jums būtų jauku ir miela, kartu leisdami sau dažniau pailsėti, minėtų negatyvių minčių ir pojūčių turėtumėte labai greitai išvengti.

Mūsų būsto interjeras – kaip jį pakeisti

Kiekvieno būsto interjeras turėtų atspindėti jame gyvenančių žmonių požiūrį, gyvenimo būdą ir filosofiją. Interjero pagalba turėtų būti galima pasakyti apie tai, kokie žmonės jūs esate ir ką jūs mėgstate, kokie yra jūsų pomėgiai ir koks yra jūsų požiūris į gyvenimą. Deja, bet tik nedaugelis žmonių savo būsto interjerui suteikia asmeniškumo ir siekia unikalumo. Kur kas dažniau vadovaujamasi tik tuo, kas yra „madinga“, pamirštant apie savo individualų skonį. Būtent tuomet ir būna padaroma didžiausia klaida, kuri galiausiai gali nulemti, jog savo pačių namuose mes nebesijaučiame jaukiai ir saugiai.

Jaukumo ir saugumo jausmą mums gali padėti sukurti mūsų skonį atitinkančio būsto interjero suformavimas. Todėl visų pirma turime pagalvoti apie tai, ką mes mėgstame ir ką matydami savo namuose jaustumėmės jaukiai bei komfortiškai. Ir kartais, norint pasiekti tokį rezultatą, reikia labai mažyčių ir iš pirmo žvilgsnio menkų korekcijų.

Jei iki šiol jokių pokyčių nesiėmėte manydami, kad jums teks patirti dideles išlaidas, pirmiausia pabandykite savo būsto interjerą pakoreguoti papildomų investicijų nereikalaujančiais sprendimais, pvz., perstatydami baldus ir pakeisdami interjero detalių vietas, atsisakydami tam tikrų baldų, į kambarius įsileisdami daugiau šviesos ar kt. Kartais net ir mažytės korekcijos gali turėti didžiulę įtaką bendrai namuose vyraujančiai atmosferai ir norimos harmonijos pasiekimui.

Pakankamas poilsis

Nepaisant to, kokiame gražiame ir jaukiame būste jūs gyvensite, jums reikia poilsio. Todėl jūs turite pasistengti sukurti sau tinkamas ir optimalias sąlygas reguliariai ir kokybiškai pailsėti. Nepaisant to, ar jūs ilgąjį savaitgalį praleisite jaukiai gulėdami savo lovoje ir skaitydami intriguojantį romaną, ar nuspręsite pasinaudoti 19 vietų mikroautobuso nuoma ir į kelių savaičių trukmės kelionę leisitės su visais savo artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis – jūs tiesiog privalote leisti sau atsigauti ir pailsėti!

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *