Rinkitės paskolą būsto remontui saugiai

unfinished wall
Photo by Laurie Shaw on Pexels.com

Kai būsto remonto išlaidos viršija turimą biudžetą, belieka ieškoti paskolos būsto remontui. Ją galima panaudoti namų remontui arba naujai įgyto būsto įrengimui. Tik kaip surasti tą palankiausią paskolą?  Juk visi žinome, kad už bet kokį kreditą reikia mokėti palūkanas, tad norisi, jog jos būtų kuo mažesnės.

Kaip žinia, šiandien paskolą galima gauti vos per kelias minutes. Juolab, kad paskola būsto remontui dažnai būna viena mažiausių iš visų paskolų rūšių. Pirmiausia pradėsime nuo to, kas tokią paskolą gali gauti labai greitai ir be jokių papildomų skaičiavimų ar dokumentų tvarkymų: Tai:

  • Lietuvos Respublikos pilietis;
  • Ne jaunesnis nei 18 metų bei ne vyresnis nei 70 metų;
  • Turintis sąskaitą ar internetinės bankininkystės sutartį viename iš kreditą teikiančių įmonių  tinklapyje nurodytų Lietuvos Respublikoje registruotų komercinių bankų ar veikiančių kredito unijų;
  • Gaunantis pajamas, kurios matomos Sodros valdomoje duomenų bazėje arba gauni pastovias pajamas į asmeninę banko sąskaitą ir jos pakankamos kreditui gauti;
  • Neturintis skolų, kurios skelbiamos viešose skolininkų duomenų bazėse.

Taigi, žaibiškas pinigų pervedimas į jūsų asmeninę sąskaitą šiomis dienomis išties nėra jokia problema, didesnį dėmesį reiktų atkreipti į palūkanų dydį, grąžinimo galimybes, metinę palūkanų normą ir BVKKNM (bendra vartojimo kredito kainos metinė norma). Būtinai atkreipkite dėmesį ne tik į kiekvieno mėnesio įmokos dydį, bet ir į visą grąžintiną sumą. Pasikartosime, paskolos gavimas yra gana lengvas ir greitas procesas, kur kas daugiau dėmesio reikalauja tinkamiausio varianto pasirinkimas.

Tam jums puikiai pasitarnaus paskolų palyginimo platformos. Nustebtumėte, kiek galima sutaupyti vien tik palyginus kelių kredito įstaigų pasiūlymus. Tiesa, tai reikalauja laiko ir žinių. Todėl labai naudinga kreiptis į tokias įmones. Daugelis galvoja, jog tai kainuos daug papildomų pinigų dar iki paskolos gavimo. Jokių administravimo mokesčių mokėti nereikia, o sutartis sudaroma tik su pasirinktu paskolos teikėju. Be to, vis dar gajus mitas,  jog skolintis tiek iš bankų, tiek iš kredito unijų yra rizikinga ir nesaugu. Todėl šios paminėtos paskolų palyginimo platformos suteiks jums gerokai daugiau garantijų ir saugumo, jog pasirašytos sutarties sąlygos ateityje, jeigu tik vykdysite visus įsipareigojimus,  nebus keičiamos.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *