Traktoriukų išmetimo sistemos internetu

Gerai veikiančios traktoriukų išmetimo sistemos garantuoja variklio darbo metu susikaupusių dujų išmetimą į aplinką bei triukšmo slopinimą. Išmetimo sistemų pagrindas – traktoriukų duslintuvai, dar vadinami išmetimo vamzdžiais.

Kokie požymiai rodo, kad reikia keisti duslintuvą?

Duslintuvai ir išmetimo sistemos apsaugo nuo pavojingų dujų kaupimosi traktoriuko viduje. Jeigu šios detalės susidėvėjo, apie tai galima spręsti pagal šiuos požymius:

  1. Atsiranda didesnis išmetamų dujų kvapas.
  2. Pašalinis garsas gali įspėti apie prakiurusį ar blogai pritvirtintą duslintuvą.

Traktoriukų duslintuvus taip pat veikia išorinė korozija, nes jų paviršius yra nuolat veikiamas purvo, druskų, vandens, dėl to vyksta oksidacijos procesai.

Traktoriukų duslintuvai internete

Susidėvėję traktoriukų duslintuvai gali būti pakeičiami naujais. Tiesiog užsisakykite naują detalę internetu ir pakeiskite. Kokybiškų išmetimo sistemos detalių rasite elektroninėje parduotuvėje agropartsbaltija.lt. Čia galite įsigyti duslintuvus „Briggs & Stratton“ ir „MTD“ prekės ženklams. Prie kiekvienos prekės yra serijos numeris, todėl lengvai išsirinksite tinkantį jūsų traktoriukui. Parduotuvėje rasite ne tik duslintuvų ir tarpinių, bet ir kitų traktoriukų detalių įvairios markės technikai. Tai viena didžiausių traktoriukų, žoliapjovių, pjūklų dalių parduotuvė internete Lietuvoje.

Saugus atsiskaitymas už detales

Šioje platformoje garantuojama 100 % produkto kokybė, saugus atsiskaitymas bei prekių pristatymas visoje Lietuvoje. Galimybė susimokėti už prekes internetu ir būti garantuotam, kad asmeniniai duomenys nepateks į trečiąsias rankas šiandien yra tikrai aktualu. Išsirinkę ir įsigiję traktoriuko duslintuvą agropartsbaltija.lt e-parduotuvėje galite būti tikri, kad jūsų asmeniniai duomenys liks saugūs.

Prekių grąžinimas

Dar viena priežastis, kodėl verta apsipirkti aukščiau minėtoje e-parduotuvėje tai, kad netinkamą prekę galima grąžinti ir atgauti pinigus. Grąžinkite detales, jeigu pastebėjote, jog jos yra nepilnos komplektacijos, su pažeista pakuote ar tiesiog pasirinkote netinkamų išmatavimų prekę.

Konsultuokitės, jei nežinote, kokią detalę pasirinkti

Jeigu jus domina traktoriukų duslintuvai, tačiau nežinote kaip išsirinkti tinkamą, galite konsultuotis su specialistais parašydami elektroniniu paštu [email protected] arba skambindami telefonu +370 37298239. Patyrę konsultantai padės išsirinkti jūsų technikai geriausiai tinkančią detalę.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *