Ką reikia žinoti renkantis roletus namams?

Pastaruoju metu roletai vis dažniau namuose pakeičia užuolaidas. Jie mažiau nei užuolaidos kaupia dulkes, pasižymi lengvesne priežiūra ir gali  būti puikia interjero papildymo dalimi. Ką verta apie juos žinoti ir kaip išsirinkti tinkamiausius? Pateikiame naudingus patarimus!

  • Montavimas

Pirmiausia, prieš renkantis roletus reikia pagalvoti, kokio montavimo būdo roletai bus tinkamiausi. Jie gali būti montuojami prie lango, lubų, sienos arba prie visų šių elementų vienu metu. Prie plastikinių langų montuojami roletai tiks tada, kai bus poreikis darinėti langą su nuleistais roletais. O tuo tarpu vitrininiams langams arba norint uždengti visą langą, galite rinktis prie lango, lubų ir sienos montuojamus roletus.

  • Medžiaga/ permatomumas

Roletai gali būti permatomi, nepermatomi, bet pralaidūs šviesai ir visiškai nepraleidžiantys šviesos. Jei norite, kad namuose būtų šviesu, tačiau nepatektų tiesioginiai saulės spinduliai, rinkitės nepermatomus, pralaidžius šviesai roletus. O jei ketinate juos naudoti nakties metu, jums puikiai tiks visiškai šviesos nepraleidžiantys roletai. Tiesa, tiek dienai, tiek nakčiai tinkantys roletai, vadinami „diena – naktis“ gali būti naudojami skirtingam šviesos intensyvumui sukurti namuose.

  • Dizainai

Tikriausiai jau žinote, kad roletų spalvų gamos pasirinkimas rinkoje tikrai gausus. Mėgstantiems išskirtinesnį interjerą, verta pasidomėti spalvotais bei raštuotais roletais. O pakankamai neseniai atsiradusi naujovė – fotoroletai sukurs individualų stilių namuose. Šie roletai užsakomi ir pagaminami pagal jūsų pasirinktą nuotrauką.

  • Kaina

Roletų kaina priklauso nuo keletos savybių. Pirmiausia, ją įtakoja roletų rūšis – ar tai klasikiniai, ar „diena – naktis“ roletai, ar fotoroletai. Taip pat svarbu jų matmenys bei medžiaga, iš kurios bus gaminami roletai. Dauguma juos gaminančių įmonių dažniausiai jau užsakant roletus, gavusios visą reikiamą informaciją, gali pasakyti kokia bus tiksli jų kaina.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *